23.07.2012

Джинси Суперціна: новий формат

Перший магазин марки "Джинсова фантазія" відкриється в Росії вже в серпні

В українській компанії "Джинси Суперціна" нова франчайзингова пропозиція. Тепер власний бізнес можна почати під брендом "Джинсова фантазія". В Україні тільки розробляється модель нового формату для майбутніх франчайзі, а от в Росії в серпні покупці зможуть оцінити перший магазин.

магазин ззовні вітрина

Компанія розвиває мережу в трьох форматах: "Джинси Суперціна", "1000 і 1 джинси" та "Джинсова фантазія"

"Ми не перестаємо розширяти існуючу мережу магазинів "Джинси Суперціна" та "1000 і 1 джинси ", але вже сьогодні маємо новий напрям - виробництво та продаж аксесуарів, виконаних з джинсової тканини - сумки, рюкзаки, іграшки та інше під маркою "Джинсова фантазія". Це авторські вироби ручної роботи, - зазначає менеджер по франчайзингу Анжеліка Димова. - Наші партнери зможуть відкрити як острівні магазини, так і окремі - площею до 50 м2. Не буде проблем і з торговим обладнанням: підійдуть стандартні моделі".

На сьогодні компанія відкрила в Україні близько 150 франчайзингових магазинів під брендом "Джинси Суперціна" та "1000 і 1 джинси". Також триває активний розвиток франчайзингової мережі в Росії та країнах СНД. Крім того, розглядається можливість виходу на ринки західних країн.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Джинси Суперціна: новий формат

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank