Джинси Суперціна: новий формат

Понеділок
23.07.2012
Перший магазин марки "Джинсова фантазія" відкриється в Росії вже в серпні
 

В українській компанії "Джинси Суперціна" нова франчайзингова пропозиція. Тепер власний бізнес можна почати під брендом "Джинсова фантазія". В Україні тільки розробляється модель нового формату для майбутніх франчайзі, а от в Росії в серпні покупці зможуть оцінити перший магазин.

"Ми не перестаємо розширяти існуючу мережу магазинів "Джинси Суперціна" та "1000 і 1 джинси ", але вже сьогодні маємо новий напрям - виробництво та продаж аксесуарів, виконаних з джинсової тканини - сумки, рюкзаки, іграшки та інше під маркою "Джинсова фантазія". Це авторські вироби ручної роботи, - зазначає менеджер по франчайзингу Анжеліка Димова. - Наші партнери зможуть відкрити як острівні магазини, так і окремі - площею до 50 м2. Не буде проблем і з торговим обладнанням: підійдуть стандартні моделі".

На сьогодні компанія відкрила в Україні близько 150 франчайзингових магазинів під брендом "Джинси Суперціна" та "1000 і 1 джинси". Також триває активний розвиток франчайзингової мережі в Росії та країнах СНД. Крім того, розглядається можливість виходу на ринки західних країн.