Джинси Суперціна: новий формат

Понеділок
23.07.2012
Перший магазин марки "Джинсова фантазія" відкриється в Росії вже в серпні
 

В українській компанії "Джинси Суперціна" нова франчайзингова пропозиція. Тепер власний бізнес можна почати під брендом "Джинсова фантазія". В Україні тільки розробляється модель нового формату для майбутніх франчайзі, а от в Росії в серпні покупці зможуть оцінити перший магазин.

"Ми не перестаємо розширяти існуючу мережу магазинів "Джинси Суперціна" та "1000 і 1 джинси ", але вже сьогодні маємо новий напрям - виробництво та продаж аксесуарів, виконаних з джинсової тканини - сумки, рюкзаки, іграшки та інше під маркою "Джинсова фантазія". Це авторські вироби ручної роботи, - зазначає менеджер по франчайзингу Анжеліка Димова. - Наші партнери зможуть відкрити як острівні магазини, так і окремі - площею до 50 м2. Не буде проблем і з торговим обладнанням: підійдуть стандартні моделі".

На сьогодні компанія відкрила в Україні близько 150 франчайзингових магазинів під брендом "Джинси Суперціна" та "1000 і 1 джинси". Також триває активний розвиток франчайзингової мережі в Росії та країнах СНД. Крім того, розглядається можливість виходу на ринки західних країн.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується