20.07.2012

Десята виставка франчайзингу в Росії

Міжнародний Форум по франчайзингу BUYBRAND відбудеться в Москві у жовтні

Десята виставка BUYBRAND 2012 пройде в Москві з 9 по 11 жовтня. Очікується, що у форумі візьмуть участь понад 8 тис. підприємців, інвесторів, фахівців в області франчайзингу, у тому числі керівники та власники великих компаній, представники державних структур та громадських організацій з різних регіонів Росії, ближнього і далекого зарубіжжя. Бізнес-форум BUYBRAND покликаний познайомити учасників з найпривабливішими і перспективними рішеннями в сфері франчайзингу. Його основна мета - популяризація франчайзингу як форми ведення бізнесу в Росії та залучення інтересу інвесторів до цього ринку.

конференція люди мікрофони

Виставка супроводжується великою діловою програмою

За традицією бізнес-форум відкриється конференцією «Франчайзинг в Росії». Головною ж подією форуму стане десята виставка BUYBRAND, де до уваги відвідувачів буде запропоновано широкий спектр франшизних пакетів практично у всіх областях роздрібної торгівлі, громадського харчування та сфери послуг. Велика ділова програма форуму в цьому році буде включати в себе більше 25 семінарів та круглих столів, що будуть проводитись провідними експертами по франчайзингу. В її рамках заплановані дискусії на теми «Росія в СОТ. Плюси і мінуси мережевої роздрібної торгівлі»,«Зарубіжний досвід: розвиток франчайзингу в країнах - членах СОТ» та ряд інших зустрічей, присвячених вступу Росії до Світової організації торгівлі. Також 9 жовтня відбудеться церемонія нагородження лауреатів Національної премії в області франчайзингу "Золотий Бренд», яка в 2012 році буде вручатися у восьмий раз. Єдина комерційна нагорода, поставлена ​​на федеральний облік Геральдичною радою при президенті Російської Федерації, щорічно вручається компаніям, що показали найкращі результати в управлінні брендом як нематеріальним активом на території Росії.

Виставка BUYBRAND - єдина в області франчайзингу в Росії і одна з найбільших у Східній Європі та країнах колишнього СНД. Вона незмінно привертає увагу найвідоміших світових брендів, які планують розширити свою присутність в Росії і країнах СНД. Форум дає підприємцям можливість обмінюватись думками та досвідом, демонструвати свої досягнення і знаходити методи для співпраці. Виставка BUYBRAND надає величезні можливості для спілкування представникам компаній-франчайзерів з діючими і потенційними франчайзі, сприяючи появі нових франшиз і прискоренню розвитку вже існуючих.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Десята виставка франчайзингу в Росії

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank