В Helen Doron пора конференцій

Понеділок
09.07.2012
Компанія бере активну участь в конференціях для франчайзі та проводить в різних регіонах країни аналогічні заходи для вчителів
 

Нещодавно у Києві відбулася українсько-російська конференція учбових центрів Helen Doron. Захід особисто відвідала засновниця методики - сама Хелен Дорон. Відбулася презентація нових навчальних програм. Крім цього, український мастер-франчайзер розпочав череду регіональних заходів підвищення кваліфікації вчителів. "26 червня відбулася вчительська конференція в Одесі. Її відвідало 35 чоловік - вчителі з Харкова, Запоріжжя, Дніпропетровську, Донецьку, Южного та Одеси, - розповідає національний координатор Helen Doron Early English в Україні Віра Василівна Чуб. - В її рамках ми провели тренінг, присвячений одній із нових програм, а також - випустили 12 нових вчителів".

Найближчим часом Helen Doron планує провести аналогічну конференцію для франчайзі західного регіону у Львові, а в вересні - зібрати викладачів у Києві. Всього за літньо-осінній період свою кваліфікацію підвищать 85 вчителів Helen Doron.

Мережа навчальних центрів Helen Doron Early English налічує вже 42 центри по всій території України. Нещодавно мережа поповнилася новим франчайзинговим закладом у Рівному. Концепцію, яка родом з Ізраїлю, використовують в 32 країнах світу, де працює вже близько 700 навчальних центрів "Хелен Дорон". Компанія більше 25 користується успіхом у світі, а її заклади випустили понад 800 тисяч дітей.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Бізнес на селі: норкова ферма /13.03.2012

Наскільки прибутковим є виробництво хутра в Україні?