09.07.2012

В Helen Doron пора конференцій

Компанія бере активну участь в конференціях для франчайзі та проводить в різних регіонах країни аналогічні заходи для вчителів

Нещодавно у Києві відбулася українсько-російська конференція учбових центрів Helen Doron. Захід особисто відвідала засновниця методики - сама Хелен Дорон. Відбулася презентація нових навчальних програм. Крім цього, український мастер-франчайзер розпочав череду регіональних заходів підвищення кваліфікації вчителів. "26 червня відбулася вчительська конференція в Одесі. Її відвідало 35 чоловік - вчителі з Харкова, Запоріжжя, Дніпропетровську, Донецьку, Южного та Одеси, - розповідає національний координатор Helen Doron Early English в Україні Віра Василівна Чуб. - В її рамках ми провели тренінг, присвячений одній із нових програм, а також - випустили 12 нових вчителів".

хелен дорон

Helen Doron Early English – це система засвоєння іноземної мови за принципом рідної - безперекладний метод

Найближчим часом Helen Doron планує провести аналогічну конференцію для франчайзі західного регіону у Львові, а в вересні - зібрати викладачів у Києві. Всього за літньо-осінній період свою кваліфікацію підвищать 85 вчителів Helen Doron.

Мережа навчальних центрів Helen Doron Early English налічує вже 42 центри по всій території України. Нещодавно мережа поповнилася новим франчайзинговим закладом у Рівному. Концепцію, яка родом з Ізраїлю, використовують в 32 країнах світу, де працює вже близько 700 навчальних центрів "Хелен Дорон". Компанія більше 25 користується успіхом у світі, а її заклади випустили понад 800 тисяч дітей.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
В Helen Doron пора конференцій

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank