В Helen Doron пора конференцій

Понеділок
09.07.2012
Компанія бере активну участь в конференціях для франчайзі та проводить в різних регіонах країни аналогічні заходи для вчителів
 

Нещодавно у Києві відбулася українсько-російська конференція учбових центрів Helen Doron. Захід особисто відвідала засновниця методики - сама Хелен Дорон. Відбулася презентація нових навчальних програм. Крім цього, український мастер-франчайзер розпочав череду регіональних заходів підвищення кваліфікації вчителів. "26 червня відбулася вчительська конференція в Одесі. Її відвідало 35 чоловік - вчителі з Харкова, Запоріжжя, Дніпропетровську, Донецьку, Южного та Одеси, - розповідає національний координатор Helen Doron Early English в Україні Віра Василівна Чуб. - В її рамках ми провели тренінг, присвячений одній із нових програм, а також - випустили 12 нових вчителів".

Найближчим часом Helen Doron планує провести аналогічну конференцію для франчайзі західного регіону у Львові, а в вересні - зібрати викладачів у Києві. Всього за літньо-осінній період свою кваліфікацію підвищать 85 вчителів Helen Doron.

Мережа навчальних центрів Helen Doron Early English налічує вже 42 центри по всій території України. Нещодавно мережа поповнилася новим франчайзинговим закладом у Рівному. Концепцію, яка родом з Ізраїлю, використовують в 32 країнах світу, де працює вже близько 700 навчальних центрів "Хелен Дорон". Компанія більше 25 користується успіхом у світі, а її заклади випустили понад 800 тисяч дітей.