Середа
11.07.2012
Фермерські франшизи в РФ коштують від 70 до 500 тисяч рублів
 

Як повідомляє BUYBRAND Inform, за останні пів року в Пермській області 47 фермерів придбали агрофраншизи. 12 з них зайнялись кролівництвом, 15 - бджільництвом, 8 мають намір взятися за вирощування часнику, а ще 6 - за гливи. Вартість російських фермерських франшиз коливається в межах від 70 до 500 тис. руб. Франчайзер надає своїм партнерам можливість в одному місці отримати технології та обладнання, поголів'я або посадковий матеріал,а також - пройти навчання та отримати канали збуту.

Всього на ринку Пермської області працює на сьогодні близько 12 агрофранчайзерів. Мережі, як правило, не цікавляться дрібними постачальниками, щоб уникнути труднощів із логістики.

За матеріалами BUYBRAND Inform

найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується