10.07.2012

WebKafe допомагає франчайзерам

Українсько-німецька компанія-франчайзер, що займається бізнесом в Інтернеті, розробляє франчайзингові онлайн-проекти під ключ

В 2012 році українсько-німецька компанія WebKafe запропонувала підприємцям два формати співпраці: Autosland (онлайн-мережу автомагазинів) та Eroticland (онлайн-мережу секс-шопів). На сьогодні під цими торговельними марками працює вже 47 франчайзі, компанія активно займається промуванням своєї мастер-франшизи в Білорусі. Відвідавши виставку "Франчайзинг 2012", WebKafe взялася за реалізацію консалтинговх проектів.

Webkafe, розробка сайтів

Українсько-німецька компанія WebKafe планує розвивати свій франчайзинг в Україні, Білорусії, Молдові, Казахстані, Киргизстані та Азербайджані.

"На виставці до нас підходили люди, які вже мають власний бізнес. Вони цікавилися не так можливістю відкриття наших філіалів, як самою ідеєю розвитку онлайн-бізнесу за допомогою франчайзингу, - розповідає директор компанії WebKafe Олексій Титов. - Ці підприємці належать до різних сфер бізнесу: в одних є магазин іграшок, другі торгують згущеним молоком, треті - котлами. Зараз ми взялися за 4 таких проекти. Головна ідея полягає в тому, що, припустимо, магазин ноутбуків у Вінниці, розвиваючи бізнес по франчайзингу онлайн, за термін від 4 місяців до 4 років зможе конкурувати із всім відомим інтернет-магазином ROZETKA".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank