10.07.2012

WebKafe допомагає франчайзерам

Українсько-німецька компанія-франчайзер, що займається бізнесом в Інтернеті, розробляє франчайзингові онлайн-проекти під ключ

В 2012 році українсько-німецька компанія WebKafe запропонувала підприємцям два формати співпраці: Autosland (онлайн-мережу автомагазинів) та Eroticland (онлайн-мережу секс-шопів). На сьогодні під цими торговельними марками працює вже 47 франчайзі, компанія активно займається промуванням своєї мастер-франшизи в Білорусі. Відвідавши виставку "Франчайзинг 2012", WebKafe взялася за реалізацію консалтинговх проектів.

Webkafe, розробка сайтів

Українсько-німецька компанія WebKafe планує розвивати свій франчайзинг в Україні, Білорусії, Молдові, Казахстані, Киргизстані та Азербайджані.

"На виставці до нас підходили люди, які вже мають власний бізнес. Вони цікавилися не так можливістю відкриття наших філіалів, як самою ідеєю розвитку онлайн-бізнесу за допомогою франчайзингу, - розповідає директор компанії WebKafe Олексій Титов. - Ці підприємці належать до різних сфер бізнесу: в одних є магазин іграшок, другі торгують згущеним молоком, треті - котлами. Зараз ми взялися за 4 таких проекти. Головна ідея полягає в тому, що, припустимо, магазин ноутбуків у Вінниці, розвиваючи бізнес по франчайзингу онлайн, за термін від 4 місяців до 4 років зможе конкурувати із всім відомим інтернет-магазином ROZETKA".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
WebKafe допомагає франчайзерам

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank