06.07.2012

Комфортний переїзд - на Схід

Донецьк, Дніпропетровськ та Запоріжжя - в найближчих планах мувінгової компанії

Мувінгова компанія "Комфортний переїзд" відкрила ще два франчайзингові представництва: у Хмельницьку та Тернополі. Тепер, маючи кілька партнерських відділень у західному регіоні, франчайзер має намір розширювати мережу по всій Україні, зробивши акцент на її східній частині. "Ми не збираємося зупинятися на західних областях. Зараз нас цікавить вся Україна, - стверджує представник компанії "Комфортний переїзд" Леся Поливода. - Особливо концентруємо свою увагу на Сході: Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі та на інших обласних центрах і великих містах".

Комфортний переїзд, мувінгова компанія, чоловіки розпаковують меблі

Серед найпопулярніших мувінгових послуг компанії "Комфортний переїзд" - перевезення та пакування майна з офісів та квартир, а також - такелажні роботи.

Мувінгова компанія "Комфортний переїзд" була заснована у листопаді 2008 року у м.Івано-Франківську. В 2010 році компанія вирішила розпочати розвиток по франчайзингу. На сьогодні франчайзингові представництва функціонують у Львові, Миколаєві, Тернополі та Хмельницьку. Щоб придбати франшизу компанії, необхідно володіти інвестиціями не менше $2.000. Засновники проекту обіцяють повну окупність бізнесу вже протягом перших 3-6 місяців роботи відділення.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Комфортний переїзд - на Схід

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank