06.07.2012

Комфортний переїзд - на Схід

Донецьк, Дніпропетровськ та Запоріжжя - в найближчих планах мувінгової компанії

Мувінгова компанія "Комфортний переїзд" відкрила ще два франчайзингові представництва: у Хмельницьку та Тернополі. Тепер, маючи кілька партнерських відділень у західному регіоні, франчайзер має намір розширювати мережу по всій Україні, зробивши акцент на її східній частині. "Ми не збираємося зупинятися на західних областях. Зараз нас цікавить вся Україна, - стверджує представник компанії "Комфортний переїзд" Леся Поливода. - Особливо концентруємо свою увагу на Сході: Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі та на інших обласних центрах і великих містах".

Комфортний переїзд, мувінгова компанія, чоловіки розпаковують меблі

Серед найпопулярніших мувінгових послуг компанії "Комфортний переїзд" - перевезення та пакування майна з офісів та квартир, а також - такелажні роботи.

Мувінгова компанія "Комфортний переїзд" була заснована у листопаді 2008 року у м.Івано-Франківську. В 2010 році компанія вирішила розпочати розвиток по франчайзингу. На сьогодні франчайзингові представництва функціонують у Львові, Миколаєві, Тернополі та Хмельницьку. Щоб придбати франшизу компанії, необхідно володіти інвестиціями не менше $2.000. Засновники проекту обіцяють повну окупність бізнесу вже протягом перших 3-6 місяців роботи відділення.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank