05.07.2012

Jhiva: тепер у Тернополі

Компанія вийшла на регіональний ринок, відкривши франчайзинговий магазин в найкрупнішому ТРЦ міста

В червні цього року мережа ТД "Жива" поповнилася франчайзинговим магазином у Тернополі. Відкриття 19 партнерської точки відбулося в найбільшому Рітейл Парку Західної України - Торговельно-Розважальному Центрі "Подоляни". На сьогодні ТРЦ "Подоляни" займає площу розміром 49 тис. кв.м. та має торгову галерею, що складається з більш як 120 бутіків. В торговельному центрі працює багато інших рітейлерів одягу, серед яких Top Secret, Zarina, ІНТЕРТОП, Derby, Levi's та інші. "Жителі Тернополя дуже позитивно зреагували на появу нашого магазину, - розповідає директор Торгового Дому "Жива" Єлизавета Алфйорова. - Кажуть, що довго чекали на таке".

Жива, Тернопіль

Магазин ТД "Жива" у Тернополі

На початку осені ТД "Жива" обіцяє порадувати своїх покупців новим сайтом. Як стверджує франчайзер, сайт вийде в оновленому дизайні та буде набагато зручнішим у користуванні.

Зараз мережа магазинів ТД "Жива" налічує 19 франчайзингових та 3 власні точки. Крім стандартних магазинів під ТМ JHIVA працюють також дисконт-центри: в Івано-Франківську (по франчайзингу) та Дніпропетровську (власний). Тут пошановувачі бренду можуть придбати одяг з попередніх колекцій.

Торговий Дім "Жива" виробляє модний жіночий одяг в широкому асортименті. Підприємство має в цьому 20-ти річний досвід. Перший магазин під брендом JHIVA був відкритий у травні 2008 року у Львові. З тих пір компанія активно розвиває франчайзингову мережу і відкриває також власні магазини.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Jhiva: тепер у Тернополі

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank