Четвер
05.07.2012
Компанія вийшла на регіональний ринок, відкривши франчайзинговий магазин в найкрупнішому ТРЦ міста
 

В червні цього року мережа ТД "Жива" поповнилася франчайзинговим магазином у Тернополі. Відкриття 19 партнерської точки відбулося в найбільшому Рітейл Парку Західної України - Торговельно-Розважальному Центрі "Подоляни". На сьогодні ТРЦ "Подоляни" займає площу розміром 49 тис. кв.м. та має торгову галерею, що складається з більш як 120 бутіків. В торговельному центрі працює багато інших рітейлерів одягу, серед яких Top Secret, Zarina, ІНТЕРТОП, Derby, Levi's та інші. "Жителі Тернополя дуже позитивно зреагували на появу нашого магазину, - розповідає директор Торгового Дому "Жива" Єлизавета Алфйорова. - Кажуть, що довго чекали на таке".

На початку осені ТД "Жива" обіцяє порадувати своїх покупців новим сайтом. Як стверджує франчайзер, сайт вийде в оновленому дизайні та буде набагато зручнішим у користуванні.

Зараз мережа магазинів ТД "Жива" налічує 19 франчайзингових та 3 власні точки. Крім стандартних магазинів під ТМ JHIVA працюють також дисконт-центри: в Івано-Франківську (по франчайзингу) та Дніпропетровську (власний). Тут пошановувачі бренду можуть придбати одяг з попередніх колекцій.

Торговий Дім "Жива" виробляє модний жіночий одяг в широкому асортименті. Підприємство має в цьому 20-ти річний досвід. Перший магазин під брендом JHIVA був відкритий у травні 2008 року у Львові. З тих пір компанія активно розвиває франчайзингову мережу і відкриває також власні магазини.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується