Четвер
05.07.2012
Компанія вийшла на регіональний ринок, відкривши франчайзинговий магазин в найкрупнішому ТРЦ міста
 

В червні цього року мережа ТД "Жива" поповнилася франчайзинговим магазином у Тернополі. Відкриття 19 партнерської точки відбулося в найбільшому Рітейл Парку Західної України - Торговельно-Розважальному Центрі "Подоляни". На сьогодні ТРЦ "Подоляни" займає площу розміром 49 тис. кв.м. та має торгову галерею, що складається з більш як 120 бутіків. В торговельному центрі працює багато інших рітейлерів одягу, серед яких Top Secret, Zarina, ІНТЕРТОП, Derby, Levi's та інші. "Жителі Тернополя дуже позитивно зреагували на появу нашого магазину, - розповідає директор Торгового Дому "Жива" Єлизавета Алфйорова. - Кажуть, що довго чекали на таке".

На початку осені ТД "Жива" обіцяє порадувати своїх покупців новим сайтом. Як стверджує франчайзер, сайт вийде в оновленому дизайні та буде набагато зручнішим у користуванні.

Зараз мережа магазинів ТД "Жива" налічує 19 франчайзингових та 3 власні точки. Крім стандартних магазинів під ТМ JHIVA працюють також дисконт-центри: в Івано-Франківську (по франчайзингу) та Дніпропетровську (власний). Тут пошановувачі бренду можуть придбати одяг з попередніх колекцій.

Торговий Дім "Жива" виробляє модний жіночий одяг в широкому асортименті. Підприємство має в цьому 20-ти річний досвід. Перший магазин під брендом JHIVA був відкритий у травні 2008 року у Львові. З тих пір компанія активно розвиває франчайзингову мережу і відкриває також власні магазини.