LAGRAND: тепер тільки свої магазини

Середа
04.07.2012
Українсько-німецькі компанії UCC, PTF та "Леся" відмовилися від розвитку мережі монобрендових магазинів штанів по франчайзингу
 

Восени 2012 року українсько-німецькі компанії UCC, PTF та "Леся", які займаються виготовленням та просуванням бренду штанів ТМ LAGRAND, оголосили про свій намір відкривати фірмові магазини за допомогою франчайзингу. На той час під торговельною маркою функціонували 4 монобрендові магазини в Києві та планувалося відкриття першої франчайзингової точки в Житомирі. Як виявилося, компанія відкрила в цьому місті партнерський, а не власний магазин та відмовилася від розвитку по франчайзингу. "Тепер компанія відкриватиме лише власні магазини. Це - рішення нашого керівництва, - розповідає представник компанії Сергій Вєдєнєєв. - На найближче майбутнє планів щодо розвитку франчайзингової мережі у нас немає".

Партнерські магазини LAGRAND повинні були відкриватися як у містах-мільйонниках, так і в невеликих районних центрах. Від своїх франчайзі компанія вимагала наявності інвестицій у розмірі від $20.000 при розрахунку площі на 60 кв.м. торговельної площі у ТЦ або в окремому приміщенні в центральній частині міста.

Торговельна марка LAGRAND спеціалізується виключно на виробництві штанів. Щодня українськими компаніями, які займаються цим брендом, виготовляється більше 7.000 штук жіночих та чоловічих штанів.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується