04.07.2012

LAGRAND: тепер тільки свої магазини

Українсько-німецькі компанії UCC, PTF та "Леся" відмовилися від розвитку мережі монобрендових магазинів штанів по франчайзингу

Восени 2012 року українсько-німецькі компанії UCC, PTF та "Леся", які займаються виготовленням та просуванням бренду штанів ТМ LAGRAND, оголосили про свій намір відкривати фірмові магазини за допомогою франчайзингу. На той час під торговельною маркою функціонували 4 монобрендові магазини в Києві та планувалося відкриття першої франчайзингової точки в Житомирі. Як виявилося, компанія відкрила в цьому місті партнерський, а не власний магазин та відмовилася від розвитку по франчайзингу. "Тепер компанія відкриватиме лише власні магазини. Це - рішення нашого керівництва, - розповідає представник компанії Сергій Вєдєнєєв. - На найближче майбутнє планів щодо розвитку франчайзингової мережі у нас немає".

Lagrand, франчайзинг, франшиза

Історія ТМ LAGRAND розпочалася в 1872 році в Дрездені з невеликого виробництва, заснованого молодою сімейною парою

Партнерські магазини LAGRAND повинні були відкриватися як у містах-мільйонниках, так і в невеликих районних центрах. Від своїх франчайзі компанія вимагала наявності інвестицій у розмірі від $20.000 при розрахунку площі на 60 кв.м. торговельної площі у ТЦ або в окремому приміщенні в центральній частині міста.

Торговельна марка LAGRAND спеціалізується виключно на виробництві штанів. Щодня українськими компаніями, які займаються цим брендом, виготовляється більше 7.000 штук жіночих та чоловічих штанів.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
LAGRAND: тепер тільки свої магазини

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank