02.07.2012

Планета Гостинності відкриватиме хостели

Російська компанія, що спеціалізується на ресторанному господарстві, інвестує близько $ 100 млн в розвиток мережі хостелів

Російська компанія "Г.М.Р. Планета Гостинності" оголосила про свій намір інвестувати у наступні кілька років близько $ 100 млн в розвиток мережі хостелів на території Москви, Санкт-Петербургу та інших міст-мільйонників. За два роки компанія має намір створити мережу хостелів на 5 тисяч місць та охопити нею близько 10 міст. Як стверджує голова компанії "Г.М.Р. Планета Гостинності", Мераб Елашвілі, зараз більшість російських компаній, що працюють за схемою франчайзингу працюють у сфері продажу одягу та взуття (37%), громадського харчування (27%) та побутового обслуговування (11%). "Сфери житлово-комунальних послуг, транспортного та туристичного бізнесу в Росії не представлені. Тому ми самі готуємо проект з розвитку мережі хостелів", - зазначає Мераб Елашвілі.

Мережа ресторанів Фото Мережа ресторанів "Сбарро"

"Г.М.Р. Планета Гостинності" розвиває мережі ресторанів "Сбарро", "Східний базар", "Віаджіо", "Елки-Палки" та "Маленькая Япония".

В Україні готельний франчайзинг також лише починає розвиватися. Так, навесні цього року про свій намір розвивати мережу двозіркових готелів по франчайзингу оголосив готельний оператор "Прем'єр Інтернешнл". На сьогодні компанія пропонує українським підприємцям франшизу двозіркових готелів під ТМ "Компас Готелі".

Компанії "Г.М.Р. Планета Гостинності" є на сьогодні ексклюзивним представником американської корпорації Sbarro Holdings та розвиває однойменну мережу франчайзингових ресторанів на території Росії, Країн СНД, Балтики, Центральної та Східної Європи. В кінці 2011 року "Г.М.Р. Планета Гостинності" об'єднувала 186 закладів різноманітних концепцій, 125 з яких - ресторани Sbarro. В січні 2012 компанія вивела на ринок мережу закладів паназіатської кухні Yam Kee, а в березні викупила в Alfa Capital Partners 61 ресторан "Елки-Палки" та 11 закладів "Маленькая Япония". В цьому році компанія планує відкрити близько 200 ресторанів ТМ "Елки-Палки" та не менше 50 ресторанів "Маленькая Япония", 50% з яких будуть по франчайзингу. Також компанія візьметься за реалізацію нового проекту - ресторанів середнього цінового сегменту, що спеціалізуватимуться на стравах з курки.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Планета Гостинності відкриватиме хостели

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank