02.07.2012

Бізнес для краси

"Натуральна косметика робить перші, але досить впевнені кроки на території України", - стверджує керівник проекту компанії STENDERS в Україні Сабіна Тимошко

Якими Ви бачите перспективи ринку натуральної косметики в Україні? Наскільки зараз ця ніша ринку заповнена? Яка Ваша роль в її розвитку?
Кожна людина прагне до натуральності. Люди стають більш освіченими, вони все більше і частіше звертають увагу на продукти, які вибирають. І ця тенденція буде зберігатися та рости. Ніша натуральної косметики далеко не заповнена, я б сказала, що натуральна косметика робить тільки перші, хоча вже досить впевнені кроки на території України.

STENDERS

Сабіна Тимошко - керівник проекту компанії STENDERS в Україні.

STENDERS працює в Україні починаючи з 2005 року. На сьогоднішній момент в Україні діє 9 магазинів, які радують українських жінок натуральними косметичними продуктами. Згідно з нашими планами в 2015 році продукцію STENDERS можна буде купити не менш ніж в 25-ти магазинах в Україні. Хотілося б відзначити, що крім продукції, представленої в роздрібних мережах магазинів STENDERS, ми виробляємо ще лінійку професійних СПА продуктів для СПА-салонів і салонів краси, в якій представлені масажні масла, продукти ароматерапії та інше. І цей напрямок ми також активно починаємо розвивати. Крім того, вже в цьому році ми плануємо запустити в Україні інтернет-магазин, за допомогою якого зможемо бути доступні для покупців в самих різних точках вашої великої та чудової країни.

Властива чи Вашому бізнесу сезонність і як вона проявляється?

Вишукані і зі смаком оформлені подарунки завжди були і залишаються тією частиною нашого асортименту, що надає сезонності нашому бізнесу. В Весняні та Різдвяні свята магазини STENDERS пропонують покупцям ретельно підібрані і унікально оформлені продукти для близьких та коханих. Однак, ми все-таки позиціонуємо себе як виробник косметики для обличчя та тіла для щоденного використання. В минулому році наш асортимент поповниться лінією Органічної косметики для обличчя, а також - ще тридцятьма новими продуктами. Тому на сьогоднішній день ми з упевненістю можемо говорити, що в наших магазинах покупці знайдуть продукти, здатні задовольнити щоденні потреби по догляду за своєю шкірою.

Хто є цільовою аудиторією магазинів STENDERS?

Вона - емоційний романтик і водночас мудра жінка. Вона стежить за модою, і в той же час їй притаманний власний, неповторний стиль. Їй 25 - 50, вона піклується про свою красу і цікавиться всім природним. Вона готова витрачати час і гроші на відпочинок, а також на догляд за обличчям і тілом.

Які фактори сприяють розвитку Вашої мережі на українському ринку?

По-перше, це наші абсолютно особливі продукти, натхненні самою природою. В наших продуктах ми використовуємо натуральні інгредієнти, які кожен день і з особливою турботою будуть доглядати за Вашою шкірою, а також радувати в особливі моменти. Це не просто продукти, це почуття, відчуття, емоції, які ми хочемо подарувати нашим покупцям. По-друге, абсолютно особлива атмосфера, яку покупець відчує, зайшовши в наш магазин. По-третє, високий стандарт обслуговування в наших магазинах, який ми вдосконалюємо протягом ось вже 11 років. Це цілий комплекс ретельно опрацьованих і практично невидимих ​​інструментів, який дозволяє покупцеві відчувати себе в нашому магазині як в гостях у привітних господарів. І, нарешті, STENDERS - це компанія, що динамічно розвивається, не стоїть на місці і щороку пропонує своїм покупцям цілий спектр нових продуктів для задоволення різних потреб по догляду за обличчям і тілом. У 2011 році ми випустили 38 нових продуктів, які ще більше підсилили популярність нашого бренду. Нашим Партнерам, які вибирають співробітництво по франшизі зі STENDERS, ми пропонуємо готову бізнес-модель, що включає в себе повний спектр послуг підтримки - вибір торгового місця, відбір і навчання персоналу, маркетингові ідеї та матеріали. Наші Партнери працюють вже у 20 країнах світу, і географія поширюється від країн Скандинавії до Саудівської Аравії, Японії та Китаю.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank