Понеділок
02.07.2012
"Натуральна косметика робить перші, але досить впевнені кроки на території України", - стверджує керівник проекту компанії STENDERS в Україні Сабіна Тимошко
 

Якими Ви бачите перспективи ринку натуральної косметики в Україні? Наскільки зараз ця ніша ринку заповнена? Яка Ваша роль в її розвитку?
Кожна людина прагне до натуральності. Люди стають більш освіченими, вони все більше і частіше звертають увагу на продукти, які вибирають. І ця тенденція буде зберігатися та рости. Ніша натуральної косметики далеко не заповнена, я б сказала, що натуральна косметика робить тільки перші, хоча вже досить впевнені кроки на території України.

STENDERS працює в Україні починаючи з 2005 року. На сьогоднішній момент в Україні діє 9 магазинів, які радують українських жінок натуральними косметичними продуктами. Згідно з нашими планами в 2015 році продукцію STENDERS можна буде купити не менш ніж в 25-ти магазинах в Україні. Хотілося б відзначити, що крім продукції, представленої в роздрібних мережах магазинів STENDERS, ми виробляємо ще лінійку професійних СПА продуктів для СПА-салонів і салонів краси, в якій представлені масажні масла, продукти ароматерапії та інше. І цей напрямок ми також активно починаємо розвивати. Крім того, вже в цьому році ми плануємо запустити в Україні інтернет-магазин, за допомогою якого зможемо бути доступні для покупців в самих різних точках вашої великої та чудової країни.

Властива чи Вашому бізнесу сезонність і як вона проявляється?

Вишукані і зі смаком оформлені подарунки завжди були і залишаються тією частиною нашого асортименту, що надає сезонності нашому бізнесу. В Весняні та Різдвяні свята магазини STENDERS пропонують покупцям ретельно підібрані і унікально оформлені продукти для близьких та коханих. Однак, ми все-таки позиціонуємо себе як виробник косметики для обличчя та тіла для щоденного використання. В минулому році наш асортимент поповниться лінією Органічної косметики для обличчя, а також - ще тридцятьма новими продуктами. Тому на сьогоднішній день ми з упевненістю можемо говорити, що в наших магазинах покупці знайдуть продукти, здатні задовольнити щоденні потреби по догляду за своєю шкірою.

Хто є цільовою аудиторією магазинів STENDERS?

Вона - емоційний романтик і водночас мудра жінка. Вона стежить за модою, і в той же час їй притаманний власний, неповторний стиль. Їй 25 - 50, вона піклується про свою красу і цікавиться всім природним. Вона готова витрачати час і гроші на відпочинок, а також на догляд за обличчям і тілом.

Які фактори сприяють розвитку Вашої мережі на українському ринку?

По-перше, це наші абсолютно особливі продукти, натхненні самою природою. В наших продуктах ми використовуємо натуральні інгредієнти, які кожен день і з особливою турботою будуть доглядати за Вашою шкірою, а також радувати в особливі моменти. Це не просто продукти, це почуття, відчуття, емоції, які ми хочемо подарувати нашим покупцям. По-друге, абсолютно особлива атмосфера, яку покупець відчує, зайшовши в наш магазин. По-третє, високий стандарт обслуговування в наших магазинах, який ми вдосконалюємо протягом ось вже 11 років. Це цілий комплекс ретельно опрацьованих і практично невидимих ​​інструментів, який дозволяє покупцеві відчувати себе в нашому магазині як в гостях у привітних господарів. І, нарешті, STENDERS - це компанія, що динамічно розвивається, не стоїть на місці і щороку пропонує своїм покупцям цілий спектр нових продуктів для задоволення різних потреб по догляду за обличчям і тілом. У 2011 році ми випустили 38 нових продуктів, які ще більше підсилили популярність нашого бренду. Нашим Партнерам, які вибирають співробітництво по франшизі зі STENDERS, ми пропонуємо готову бізнес-модель, що включає в себе повний спектр послуг підтримки - вибір торгового місця, відбір і навчання персоналу, маркетингові ідеї та матеріали. Наші Партнери працюють вже у 20 країнах світу, і географія поширюється від країн Скандинавії до Саудівської Аравії, Японії та Китаю.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

популярне на форумі

DeSheli - осторожно, мошенники!

У этих ребят постоянно меняются телефоны и они представляются разными "салонами". Я живу в Киеве....

22 коментар
остання 17.08.2016
DeSheli - осторожно, мошенники!

09.07.2015, салон по адресу М. Расковой, 2а. Консультант Елена  встретила любезно, провела первый...

22 коментар
остання 09.07.2015
DeSheli - осторожно, мошенники!

Не слушайте откровенно негативные отзывы! Это все недоброжелатели. Убедилась на собственном...

22 коментар
остання 30.04.2015
DeSheli - осторожно, мошенники!

        Читала отзывы на многих сайтах. Удивляет мнение людей, которые пишут про кредиты и  чуть ли...

22 коментар
остання 27.01.2014
DeSheli - осторожно, мошенники!

         Пользуюсь продукцией данной фирмы уже третий месяц! Хочу сказать, что очень довольна!...

22 коментар
остання 11.01.2014
DeSheli - осторожно, мошенники!

Девочки, я прочитала все «Дешели отзывы» и вот, что думаю по этому поводу. У вас всех...

22 коментар
остання 08.12.2013
DeSheli - осторожно, мошенники!

Дороговато, но того стоит. По своему опыту хочу сказать, что уж совсем дешевые средства покупать...

22 коментар
остання 29.10.2013
Экспетро! - новый формат ярких магазинов от ТМ Экспедиция

Добрый день, \"Экспетро\"! Какие условия франшизы? Интересуюсь для столицы Казахстана г.Астана....

1 коментар
остання 13.02.2013