П'ятниця
22.06.2012
Замість Ігоря Богданова посаду директора Nokian Tyres Україна займе генеральний директор СП ТОВ "Нокіан Шина" та Amtel Урйо Крюков
 

В компанії Nokian Tyres України змінилося керівництво. Найближчим часом посаду директора українського представництва займе генеральний директор спільного підприємства ТОВ "Нокіан Шина" та Amtel Урйо Крюков. Як повідомили в компанії, зараз Урйо Крюков вводиться в курс справи та ознайомлюється із специфікою роботи на вітчизняному ринку.

Урйо Крюков працює в Nokian Tyres з 1997 року. Свою кар'єру майбутній директор Nokian Tyres Україна розпочинав в як експорт-менеджер продукції компанії. Будучи відповідальним за розвиток дилерської мережі в Росії та країнах СНД, Урйо курирував продажі легкових шин та шин для спеціальної техніки, вивчав продуктові можливості даного ринку. Пізніше Урйо займав позицію генерального директора спільного підприємства ТОВ "Нокіан Шина" і Amtel.

Оскільки Урйо Крюков володіє глибокою експертизою ринку країн СНГ, в компанії впевнені, що новий керівник продовжить політику укріплення позицій Nokian Tyres в сегментах легкових, грузових та індустріальних шин на ринку України, а також - розвиток мережі шинних центрів Vianor.

На вітчизняному ринку компанія Nokian Tyres Україна працює з 2007 року. Протягом всього часу існування українського представництва його директором був Ігор Богданов. Під його керівництвом мережа Vianor зросла до 120 шинних центрів на території України. Всі центри працюють на умовах франчайзингу.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Якою має бути візитка /27.01.2010

Візитна картка створює враження про компанію. Ось чому надзвичайно важливо, як саме вона виглядає та що на ній написано