21.06.2012

Majorica зустрічає літо

В пору відпусток компанія ввійшла з новою колекцією прикрас та двома новими франчайзинговими магазинами

Навесні 2012 року мережа магазинів міжнародного ювелірного бренду Majorica поповнилася двома новими франчайзинговими магазинами. Відкриття відбулися в ТЦ "Континент" та ТЦ "Білий лебідь", що в Донецьку. "Продажі в ТЦ "Континент" демонструють зростаючий інтерес покупців до бренду Majorica. Що стосується ТЦ "Білий лебідь", то так вже склалося історично, що його, ще з часів СРСР, відвідує велика кількість людей. Відвідувачі цього торговельного центру також вже встигли оцінити нову колекцію Majorica", - розповідає директор компанії Majorica в Україні Тетяна Мелешко.

Majorica

Majorica – це ювелірні прикраси зі срібла 925 проби, вкриті родієм (метал платинової групи) або золотом, із вставками органічних перлів, синтетичного циркону.

Літню пору компанія зустріла новою колекцією прикрас та новими акціями. "Літо - це пора відпусток, літніх свят та весіль. В Majorica, паралельно з іншими регулярними акціями та пропозиціями, діє літня акція на прикраси на шкіряних шнурках, - розповідає Тетяна Мелешко. - Тому зараз ми очікуємо на продажі яскравих літніх прикрас та браслетів, які у великій кількості представлені в новій колекції". У зв'язку з появою інтернет-магазину majorica.ua будь-які вироби тепер можна придбати і в мережі Інтернет.

Під брендом Majorica працює на сьогодні 1 власний та 4 франчайзингових магазини в Україні. В серпні мережа поповниться ще однією власною торговельною точкою, а до кінця року планується відкриття як мінімум 5 партнерських магазинів. Також Majorica має намір розвивати мережу через співпрацю з іншими ювелірними магазинами. В цьому контексті вже досягнуто певних домовленостей з потенційними партнерами з Запоріжжя, Дніпропетровська, Білої Церкви, Харкову та Криму.

Крім розвитку мережі, Majorica бере активну участь в різноманітних соціальних та благодійних проектах. Так, цього року компанія вже в 10-й, ювілейний раз взяла спонсорську участь в благодійних вечорах, завдяки останньому з яких був куплений діагностичний апарат для гемодіалізу в "Охматдит".

Бренду Majorica вже 120 років. Він представлений у багатьох розвинених країнах світу. Це продукція середньої цінової категорії. Роздрібна вартість виробу – від 300 грн, середній чек – близько 1000 грн. Багато покупців вже знають цей бренд після подорожей за кордон – марку можна побачити також у duty free зонах, у каталогах, які поширюють на бортах літаків.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Majorica зустрічає літо

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank