У Метро зійшла перша франчайзингова Фасоль

Неділя
17.06.2012
У Санкт-Петербурзі відкрилися 2 перших партнерських магазини компанії
 

Metro Сash & Сarry розпочала в Росії активну реалізацію франчайзингового проекту магазинів ТМ "Фасоль". Як повідомив генеральний директор Metro Сash & Сarry в Росії Пітер Бооне, два партнерських магазини відкрилися в Санкт-Петербурзі. Нагадаємо, що в квітні цього року компанія відкрила власний магазин у Москві в якості пілотного проекту. Всього до кінця року російська Metro Сash & Сarry має намір відкрити як мінімум 15 торговельних точок: 10 в Санкт-Петербурзі і 5 в Ростові-на-Дону.

Франшиза ТМ "Фасоль" розрахована на власників продовольчих магазинів площею від 50 до 150 м². Частка асортименту, яку партнер закуповує у Metro становить всього 20% від загального асортименту франчайзингової точки. Незважаючи на це компанія повністю надає своїм партнерам підтримку у відкритті магазину та провадженню його роботи.

Подібні проекти Metro Group організувала в Україні, Польщі, Румунії та Болгарії. Так, наприкінці 2011 в нашій країні стартувала франшиза під ТМ "Мій магазин". Згідно умов співпраці партнери компанії, які працюють під ТМ "Мій магазин", звільняються від сплати роялті та зобов'язуються щомісячно закупляти продукти в мережі Metro Cash & Carry на суму не менше ніж 50 тисяч гривень. Франчайзингові точки повинні мати площу не менш ніж 50 кв.м., а серед асортименту продукції має бути не менше 500 позицій, 150 з яких належатимуть ТМ Metro.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва