13.06.2012

Львівська майстерня шоколаду відкрилася в Кракові

Український франчайзер планує експансію польського ринку, на черзі - Варшава, Вроцлав та Познань

Як повідомив директор компанії "Львівська майстерня шоколаду", Анатолій Артимович, два місяці тому однойменний заклад почав працювати в польському місті Кракові. Компанія вперше відкрила магазин-кафе за межами України. Анатолій Артимович запевняє, що вже найближчим часом "майстерні" з львівськими шоколадними традиціями з'являться у Варшаві, Вроцлаві та Познані. "Львівська майстерня шоколаду" сподівається на успіх на польському ринку.

Львівська майстерня шоколаду Фото Львівська майстерня шоколаду

Для відкриття крамниці-кафе під ТМ "Львівська майстерня шоколаду" необхідне приміщення площею як мінімум 100 кв.м. із старовинним фасадом

Компанія, яка займається розвитком мережі крамниць-кафе під ТМ "Львівська майстерня шоколаду", вже три роки працює на українському ринку. Для розвитку мережі в регіонах виробник солодощів використовує схему франчайзингу. На сьогодні франчайзингові крамниці-кафе працюють в Житомирі, Івано-Франківську, Ужгороді, Києві, Одесі, Маріуполі та Вінниці. В столиці компанія відкрила вже третій франчайзинговий заклад. До кінця літа очікуються відкриття в Донецьку та Дніпропетровську.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank