12.06.2012

Одяг для всієї Європи

"В Європі немає жодного відомого бренду, чия продукція не шилася б в Україні", - стверджує виконавчий директор Укрлегпрому Тетяна Ізовіт

Більшість вітчизняних швейних фабрик працюють на давальницькій сировині. Які бренди сьогодні шиються в Україні?
В минулому році Укрлегпром провів експертний аналіз вироблених в Україні зарубіжних брендів. Згідно з його результатами, в Європі немає жодного відомого бренду, чия продукція не вироблялася б на наших швейних фабриках. Так, в столичному регіоні сьогодні шиється одяг торгових марок Hugo Boss і Marks & Spencer, у Львові - Zara і New Look, в Миколаєві - Max Mara і Polaris, в Донецьку - Plato, в Червонограді та Чернівцях - спідня білизна Triumph, Benetton, Mexx , Monton - у Запоріжжі, Pierre Cardin, Pioneer, Gerry Weber, Marc, Jacobs - Кривий Ріг. І це тільки початок списку, адже його географія - вся Україна.

Тетяна Ізовіт

Тетяна Ізовіт - виконавчий директор Української асоціації підприємців легкої промисловості (Укрлегпром)

Як ви можете охарактеризувати український ринок швейних фабрик?

На сьогоднішній день на давальницькій сировині працює близько 60% українських швейних фабрик, тоді як ще в 2011 році вище вказану схему співпраці використовували 90% вітчизняних виробників. На початку цього року третина з них втратила свого замовника, який пішов на більш вигідні і прогнозовані ринки. Вцілому лише 10-15% одягу, що продається в Україні, - не тільки "made in Ukraine", а й "designed in Ukraine".

Як формується ціна на брендовий одяг, зшитий в Україні?

За кожний виріб, виготовлений в нашій державі, європейський замовник оплачує додаткове ввізне мито в розмірі 7-13%. На зворотному ж шляху в Україну до цієї вартості теж додається ввізне мито, транспортні витрати, націнка компанії-продавця та вітчизняна торгова націнка (остання становить 150-200%). Все це, в кінцевому рахунку, оплачує наш споживач.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Одяг для всієї Європи

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank