09.06.2012

Є-аптека: таблетки по франчайзингу

Під брендом компанії працюють дві партнерські аптеки, на черзі - третя

ТМ "Є-аптека" з'явилася на українському ринку в 2009 році. На сьогодні під цим брендом працює 15 власних та 2 франчайзингових аптеки. Власні відділення мережі функціонують в Києві та області, а франчайзингові - в місті Каховка, що в Херсонській області. Проте франчайзер не обмежує можливість партнерства лише співпрацею в регіонах. Підтвердженням цього є те, що вже наступна франчайзингова точка відкриється в столиці.

Для того, щоб відкрити аптеку під ТМ "Є-аптека", потрібне приміщення площею не менше 50 м²

Обираючи партнера компанія орієнтується не лише на кількість населення, але й на стан конкурентного середовища у місті. ""Ми зацікавлені, перш за все, в успішності бізнесу наших франчайзі. Саме тому приймаючи рішення ми використовуємо цілий комплекс критеріїв. При цьому чисельність населення міста не є визначальною. Наприклад, ми відкрили дві франчайзингові точки в м.Каховка і за три місяці добилися їх прибутковості. Але ж це не найбільше місто України", - розповідає співзасновник франчайзингової мережі "Є-аптека" Олег Полтавцев.

На досвіді засновників та співробітників компанії, що займається розвитком мережі "Є-аптека", - відкриття більш ніж 220 аптек. "Співзасновник мережі, Дмитро Розенбер, організував відкриття більше 200 аптек "з нуля", - розповідає Олег Полтавцев. - Серед них більше 30 аптек мережі "Велика Аптека" та більше 100 аптек під ТМ "Аптека доброго дня".

Щоб відкрити аптеку під ТМ "Є-аптека" необхідно мати у своєму розпорядженні інвестиції в розмірі від 110 до 165 тис. грн та власне або орендоване приміщення, площею не менше 50 м². Компанія готова не лише до відкриття аптек з нуля, але й до співпраці з власниками вже існуючих закладів. Середній прогнозований прибуток від щомісячних продажів становить від 17 до 80 тис. грн

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Є-аптека: таблетки по франчайзингу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank