11.06.2012

Експедиція святкує ювілей

За 10 років роботи на ринку компанія відкрила більше 350 магазинів товарів для пригод

За кілька днів бренду "Експедиція", відомому незвичайною концепцією франчайзингових магазинів товарів для пригод, виповниться 10 років. Однак перші кроки до успіху торговельна марка зробила не як власник роздрібної мережі магазинів, а як ресторатор. 14 червня виповниться 10 років з моменту відкриття ресторану "Експедиція. Північна кухня" в Москві. Цю дату компанія вважає днем народження бренду. З нагоди Дня Народження "Експедиція" підготувала для своїх покупців дисконтний подарунок: 3 4 по 14 червня у всіх магазинах торговельної марки діє знижка в розмірі 10%.

Фото пункту системи Експедиція

У мережі фірмових магазинів "Експедиція" покупцеві пропонується асортимент товарів для пригод: для подорожей і відпочинку, пікніку, риболовлі

Мережа власних та франчайзингових магазинів ТМ "Експедиція" охоплює на сьогодні більше 350 торговельних точок в Україні, Росії, Казахстані, Білорусії, Киргизії, Узбекистані, Молдові та Туреччині. "Одна з особливостей магазинів "Експедиції" полягає в тому, що в них немає стандартних товарних категорій (головних уборів, прикрас, спорядження), але є "образи", які запалюють покупців, - стверджує Катерина Щеннікова, керівник представництва ТМ "Експедиція" в Україні. - Ми впевнені, що в кожному чоловікові ховається дитина, а в кожній жінці - романтик. Тому ми виділили головні образи, які у чоловіків уособлюються з дитячими мріями та іграми, а у жінок - з-мужністю: солдат, моряк, льотчик, мисливець, рибалка, гонщик, ковбой, індіанець".

Перший магазин ТМ "Експедиція" в Україні відкрився в 2006 році. На сьогодні торговельні точки компанії працюють в Києві, Вінниці, Севастополі, Сімферополі, Харкові, Дніпропетровську, Хмельницьку, Кривому Розі, Хмельницьку, Львові та Ужгороді. Своїм франчайзі компанія пропонує два варіанти співпраці - "Територію яскравих вражень" (магазин площею 20-60 м² в ТЦ) та "Помаранчевий Джип" (магазин площею 4-12 м² в галереї ТЦ).

Роздрібна мережа магазинів товарів для пригод - не єдиний бізнес "Експедиції". Крім цього компанії належить мережа ресторанів "Експедиція. Північна кухня", бані "Експедиція", журнал "Експедиція", Агенція з організації свят "Експедиція. Зелений театр", туристична компанія "Експедиція", а також - однойменна бізнес серфінг-школа, журнал, пікнік-готель та ще багато цікавих проектів.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank