TEZ TOUR Турагенція виросла вдвічі

П'ятниця
08.06.2012
З початку року компанія відкрила ще 10 франчайзингових агенцій
 

Туроператор TEZ TOUR активно зайнявся розвитком роздрібної мережі по франчайзингу. З початку року компанія відкрила ще 10 франчайзингових точок, розширивши мережу до 23 агенцій на території України. "Відкриття відбулися в таких містах, як Дніпропетровськ, Одеса, Донецьк, Полтава, Миколаїв, Кривий Ріг, Ужгород та Вінниця, - розповідає представник компанії Tez Tour Олександр Кириченко. - До кінця літа розпочнуть свою роботу агенції у Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Харкові та Краматорську. Також ведуться переговори з потенційними партнерами з Херсону, Кіровограду та Києва".

Паралельно з розвитком роздрібної мережі туроператор TEZ TOUR періодично відкриває нові напрямки, збільшуючи таким чином кількість пропозицій для своїх клієнтів. Так, в цьому році асортимент путівок поповнився такими напрямками, як Болгарія, Чорногорія, Хорватія та Італія. "В агенціях мережі TEZ TOUR клієнт має можливість придбати тур в розстрочку, отримавши як нову, так і вже популярну додаткову послугу, - розповідає Олександр Кириченко. - Зараз ми здійснюємо оптимізацію роботи модуля онлайн-бронювання авіаквитків на регулярні рейси, що допоможе миттєво реагувати на запити туристів. Наші менеджери регулярно навчаються, у тому числі й в країнах прийому туристів. Такий підхід дозволяє компанії самостійно оцінювати якість послуг, що пропонуються клієнту".

Навчається в TEZ TOUR не лише персонал, але й франчайзі компанії. Так, найближчим часом відбудеться вже третя за рахунком "Школа Тез Тур Туризму" - сесія навчання нових партнерів, яку компанія, згідно умов співпраці, безкоштовно організовує для своїх франчайзі. Крім цього, в освітніх планах компанії - впровадження віртуального кабінету з комплексного навчання та тестування менеджерів з продажу в рамках проекту "Академія туризму".

Основна вимога TEZ TOUR до франчайзі - це дотримання всіх стандартів і політик компанії. Що стосується фінансових вимог, то відкриття нової агенції вимагає від франчайзі інвестицій в орієнтовному розмірі від $12.000 до $17.000, з яких $5.000 припадає на паушальний внесок. Для того, щоб розпочати діяльність, франчайзі необхідно придбати або зняти в оренду приміщення в центральній частині міста з високим трафіком (автомобільним та/чи пішохідним).


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Бізнес на селі: норкова ферма /13.03.2012

Наскільки прибутковим є виробництво хутра в Україні?

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Аромамаркетинг /03.02.2010

Як зробити так, щоб спогади клієнта про Ваш магазин були приємними, щоб йому хотілося повертатися туди знов і знов? У цьому допоможуть прийоми аромамаркетингу