08.06.2012

TEZ TOUR Турагенція виросла вдвічі

З початку року компанія відкрила ще 10 франчайзингових агенцій

Туроператор TEZ TOUR активно зайнявся розвитком роздрібної мережі по франчайзингу. З початку року компанія відкрила ще 10 франчайзингових точок, розширивши мережу до 23 агенцій на території України. "Відкриття відбулися в таких містах, як Дніпропетровськ, Одеса, Донецьк, Полтава, Миколаїв, Кривий Ріг, Ужгород та Вінниця, - розповідає представник компанії Tez Tour Олександр Кириченко. - До кінця літа розпочнуть свою роботу агенції у Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Харкові та Краматорську. Також ведуться переговори з потенційними партнерами з Херсону, Кіровограду та Києва".

Tez Tour, туристична агенція

Рекомендована для відкриття турагенції площа приміщення становить 15-32 м².

Паралельно з розвитком роздрібної мережі туроператор TEZ TOUR періодично відкриває нові напрямки, збільшуючи таким чином кількість пропозицій для своїх клієнтів. Так, в цьому році асортимент путівок поповнився такими напрямками, як Болгарія, Чорногорія, Хорватія та Італія. "В агенціях мережі TEZ TOUR клієнт має можливість придбати тур в розстрочку, отримавши як нову, так і вже популярну додаткову послугу, - розповідає Олександр Кириченко. - Зараз ми здійснюємо оптимізацію роботи модуля онлайн-бронювання авіаквитків на регулярні рейси, що допоможе миттєво реагувати на запити туристів. Наші менеджери регулярно навчаються, у тому числі й в країнах прийому туристів. Такий підхід дозволяє компанії самостійно оцінювати якість послуг, що пропонуються клієнту".

Навчається в TEZ TOUR не лише персонал, але й франчайзі компанії. Так, найближчим часом відбудеться вже третя за рахунком "Школа Тез Тур Туризму" - сесія навчання нових партнерів, яку компанія, згідно умов співпраці, безкоштовно організовує для своїх франчайзі. Крім цього, в освітніх планах компанії - впровадження віртуального кабінету з комплексного навчання та тестування менеджерів з продажу в рамках проекту "Академія туризму".

Основна вимога TEZ TOUR до франчайзі - це дотримання всіх стандартів і політик компанії. Що стосується фінансових вимог, то відкриття нової агенції вимагає від франчайзі інвестицій в орієнтовному розмірі від $12.000 до $17.000, з яких $5.000 припадає на паушальний внесок. Для того, щоб розпочати діяльність, франчайзі необхідно придбати або зняти в оренду приміщення в центральній частині міста з високим трафіком (автомобільним та/чи пішохідним).

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
TEZ TOUR Турагенція виросла вдвічі

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank