06.06.2012

Salateira: здорова їжа у мільйонники

Цільовою аудиторією ресторанів "Салатейра" є люди з мінімальним щомісячним заробітком у розмірі 5-6 тисяч гривень

Salateira - це концепція ресторанів здорового та швидкого харчування, спеціалізованих на салатах та інших корисних стравах. В грудні 2011 року відкрився перший заклад під ТМ Salateira у столичному ТРЦ Sky Mall. На початку 2012 компанія оголосила про свій намір розвивати мережу, відкриваючи власні та франчайзингові ресторани здорового та швидкого харчування. Зараз "Салатейра" готує до відкриття три власні заклади у Києві та веде переговори з потенційними франчайзі з Донецька, Дніпропетровська, Києва та Харкова. Розвиток мережі компанія планує у містах-мільйонниках.

Салатейра, здорова їжа

В меню ресторанів Salateira - великі порції свіжих салатів, паніні та круасани з сирною та іншими несолодкими начинками.

"Наші заклади відкриватимуться в тих містах, де знаходиться наша цільова аудиторія, тобто люди, які думають, що вони їдять, і як це впливає на їхній настрій та самопочуття, - стверджує генеральний директор мережі Salateira Євген Рубан. - Для цього потрібен заробіток у розмірі хоча б 5-6 тис. грн в місяць. Якщо ви цієї планки не досягли, тоді обираєте не те, що краще, а те, що доступніше".

В меню закладів Salateira - великі порції свіжих салатів, паніні та круасани з сирною та іншими несолодкими начинками. "Salateira - єдиний в Україні виробник, котрий реалізує круасани з такими "бутербродними" інгрідієнтами, - розповідає Євген Рубан. - Проте це дуже смачно та незвичайно, тому ми спостерігаємо тенденцію до зростання популярності цієї страви".

Заклади Salateira відкриватимуться на фудкортах площею мінімум 40 м2 у ТЦ, а також - на вулицях міста (мінімальна площа приміщення - 150 м2). Компанія не ставить обмежень щодо кількості точок у мільйоннику. Як стверджує франчайзер, ресторани швидкого харчування відкриватимуться всюди, де буде присутня їхня цільова аудиторія.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

2

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank