31.05.2012

ТІСО Professional вийшла з гри

Компанія, яка планувала покрити мережею салонів краси всю Україну, відмовилася від франчайзингу

Перша франчайзингова точка під ТМ TICO Professional з'явилася в 2010 році. Станом на липень 2011 під цим брендом працювали 3 салони у Дніпропетровську. Компанія оголосила про свій намір активно розвивати франчайзингову мережу та до кінця 2012 відкрити свої представництва в усіх обласних центрах з подальшим виходом у маленькі міста. Як стало відомо редакції порталу Franchising.ua, на сьогодні компанія повністю відмовилася від своїх франчайзингових планів.

ТІСО Professional

Компанія "Вікторія", якій належить ТМ TICO Professional, близько 15 років працює на українському ринку.

"Зараз у нас з'явилися інші пріоритетні напрямки. Свої сили компанія сконцентрувала на розвитку власної торговельної марки через розширення товарного асортименту, - розповідає представник TICO Professional Євгенія Чувпилова. - Тому найближчим часом повертатись до франчайзингу ми не плануємо".

Компанія "Вікторія", якій належить ТМ TICO Professional, близько 15 років працює на українському ринку. Її діяльність починалася з імпорту в Україну електроінструментів та ексесуарів іноземних компаній. Два роки тому було прийняте рішення про створення торгівельної марки "TICO Professional" та реалізацію під цією маркою перукарських інструментів та аксесуарів як в салонах краси, так і безпосередньо споживачам. Так почалася діяльність мережі і був відкритий перший власний салон у Дніпропетровську.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank