30.05.2012

NEWBODY: фітнес усюди

Серед варіантів співпраці, котрі пропонує франчайзер: великі та малі фітнес-клуби, салони краси та готелі

Громадська організація "Федерація Нью Боді" працює на українському ринку фітнес-індустрії з 2009 року. Використовуючи методику NEWBODY компанія розвинула у Харкові мережу фітнес-клубів. На сьогодні у місті працюють чотири клуби на умовах франчайзингу. Подальший розвиток мережі компанія планує по всій території України.

newbody

Методика NEWBODY - це вид тренувань, спрямований на корекцію фігури, пружність тіла та здоров’я людини.

"В жовтні 2011 року фітнес-методика NEWBODY була презентована на фітнес-конвенції GO SPORT! у місті Києві, а також - на наймасштабнішій міжнародній виставці краси та спорту RIMINIWELLNESS 2012 в місті Римині (Італія), - розповідає президент "Федерації Нью Боді" Юлія Бенедик. - На даному етапі ведуться переговори про співпрацю з потенційними франчайзі. Своїм партнерам ми пропонуємо різні формати співпраці, які дозволяють використовувати методику NEWBODY не лише у великих та малих фітнес-клубах, але й у салонах краси та готелях. Розмір інвестицій, необхідних для початку бізнесу залежить від обраного формату".

Перспективу розвитку мережі компанія вбачає не лише у внутрішньому ринку, але й у виході на зовнішні. Так, на сьогодні, Федерація веде переговори про відкриття залу, котрий працюватиме по методиці NEWBODY в Словенії.

Для того, щоб створити фітнес-клуб під ТМ NEWBODY, необхідно володіти інвестиціями в розмірі до 50 тис. грн. Щомісячні роялті становлять 2 тис. грн, паушальний внесок в кожному випадку узгоджується окремо. Для відкриття франчайзингового клубу знадобиться окреме приміщення площею 150-200 м2 або зал у працюючому фітнес-центрі, розміром 80-100 м2. "Придбавши франшизу NEWBODY, наші франчайзі отримують гарантію того, що в радіусі 2-3 км будуть відсутні клуби, котрі працюють за нашою методикою", - стверджує Юлія Бенедик.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank