30.05.2012

NEWBODY: фітнес усюди

Серед варіантів співпраці, котрі пропонує франчайзер: великі та малі фітнес-клуби, салони краси та готелі

Громадська організація "Федерація Нью Боді" працює на українському ринку фітнес-індустрії з 2009 року. Використовуючи методику NEWBODY компанія розвинула у Харкові мережу фітнес-клубів. На сьогодні у місті працюють чотири клуби на умовах франчайзингу. Подальший розвиток мережі компанія планує по всій території України.

newbody

Методика NEWBODY - це вид тренувань, спрямований на корекцію фігури, пружність тіла та здоров’я людини.

"В жовтні 2011 року фітнес-методика NEWBODY була презентована на фітнес-конвенції GO SPORT! у місті Києві, а також - на наймасштабнішій міжнародній виставці краси та спорту RIMINIWELLNESS 2012 в місті Римині (Італія), - розповідає президент "Федерації Нью Боді" Юлія Бенедик. - На даному етапі ведуться переговори про співпрацю з потенційними франчайзі. Своїм партнерам ми пропонуємо різні формати співпраці, які дозволяють використовувати методику NEWBODY не лише у великих та малих фітнес-клубах, але й у салонах краси та готелях. Розмір інвестицій, необхідних для початку бізнесу залежить від обраного формату".

Перспективу розвитку мережі компанія вбачає не лише у внутрішньому ринку, але й у виході на зовнішні. Так, на сьогодні, Федерація веде переговори про відкриття залу, котрий працюватиме по методиці NEWBODY в Словенії.

Для того, щоб створити фітнес-клуб під ТМ NEWBODY, необхідно володіти інвестиціями в розмірі до 50 тис. грн. Щомісячні роялті становлять 2 тис. грн, паушальний внесок в кожному випадку узгоджується окремо. Для відкриття франчайзингового клубу знадобиться окреме приміщення площею 150-200 м2 або зал у працюючому фітнес-центрі, розміром 80-100 м2. "Придбавши франшизу NEWBODY, наші франчайзі отримують гарантію того, що в радіусі 2-3 км будуть відсутні клуби, котрі працюють за нашою методикою", - стверджує Юлія Бенедик.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
NEWBODY: фітнес усюди

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank