25.05.2012

МакДональдз: 15 років в Україні

За цей час компанія інвестувала майже $200 млн, відкрила 71 заклад, обслужила 670 млн відвідувачів та сплатила 1,1 млрд грн податків

24 травня "МакДональдс Юкрейн" святкувала своє 15-річчя. Вітчизняна історія компанії розпочалася в 1997 році, коли на станції метро "Лук’янівська" запрацював перший заклад McDonald’s в Україні. На сьогодні ресторани швидкого харчування працюють в 21 місті України та обслуговують близько 400 тис. гостей щодня. Крім цього, з 2011 року компанія активно розвиває мережу міських кав`ярень МакКафе, в яких відвідувачам пропонують широкий вибір кави преміум класу та десертів. Наразі вже працює 7 закладів МакКафе у Києві, Львові, Одесі та Дніпропетровську.

McDonald’s, Іан Борден

Іан Борден, Генеральний директор компанії "МакДональдз Юкрейн ЛТД" на прес-конференції з нагоди святкування 15-річчя МакДональдз в Україні

За 15 років діяльності на українському ринку McDonald’s зробила значний внесок в розвиток вітчизняної економіки. Компанія забезпечила робочими місцями 7000 людей, сплатила 1,1 млрд гривень податків у державний та місцеві бюджети, активно займалася організацією соціальних програм благодійного, спортивного та мистецького спрямування. Крім того - 60% товарів для закладів McDonald’s надаються українськими постачальниками.

Українська мережа McDonald’s на сьогодні є однією з найвідвідуваніших у світі. "За результатами діяльності компанії в 2011 році 7 українських закладів увійшли в сотню найбільш відвідуваних ресторанів McDonald’s. Врахуймо ж те, що на сьогодні у світі працює близько 32 тис. закладів, - розповів на заході, приуроченому 15-літтю в McDonald’s Україні, Іан Борден, Генеральний директор компанії "МакДональдз Юкрейн ЛТД". - Така популярність є для нас сигналом до збільшення української мережі".

Відсвяткувавши свій 15-річний ювілей "МакДональдз Юкрейн" не лише підсумувала попередній період, але й окреслила плани на найближче майбутнє. В цьому році компанія має намір відкрити щонайменше 3 нових заклади McDonald’s та 3 міські кав'ярні МакКафе, а також - реконструювати 8 діючих ресторанів. Щоб зробити сервіс зручнішим для клієнта компанія надасть своїм відвідувачам можливість розраховуватися банківськими картками. "МакДональдз Юкрейн" вже підписала угоду з одним з українських банків. Зараз відбувається технічне тестування рішення.

Як відомо, 80% закладів McDonald’s у світі працюють на умовах франчайзингу. В Україні ж поки що функціонують лише власні заклади компанії. "На цей час немає жодних рішень щодо франчайзингу в Україні, але я точно бачу його в середньотерміновій перспективі", - стверджує Іан Борден. Компанія впевнена, що для ефективної співпраці з франчайзі McDonald’s потрібне стабільне політичне та економічне становище.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank