25.05.2012

МакДональдз: 15 років в Україні

За цей час компанія інвестувала майже $200 млн, відкрила 71 заклад, обслужила 670 млн відвідувачів та сплатила 1,1 млрд грн податків

24 травня "МакДональдс Юкрейн" святкувала своє 15-річчя. Вітчизняна історія компанії розпочалася в 1997 році, коли на станції метро "Лук’янівська" запрацював перший заклад McDonald’s в Україні. На сьогодні ресторани швидкого харчування працюють в 21 місті України та обслуговують близько 400 тис. гостей щодня. Крім цього, з 2011 року компанія активно розвиває мережу міських кав`ярень МакКафе, в яких відвідувачам пропонують широкий вибір кави преміум класу та десертів. Наразі вже працює 7 закладів МакКафе у Києві, Львові, Одесі та Дніпропетровську.

McDonald’s, Іан Борден

Іан Борден, Генеральний директор компанії "МакДональдз Юкрейн ЛТД" на прес-конференції з нагоди святкування 15-річчя МакДональдз в Україні

За 15 років діяльності на українському ринку McDonald’s зробила значний внесок в розвиток вітчизняної економіки. Компанія забезпечила робочими місцями 7000 людей, сплатила 1,1 млрд гривень податків у державний та місцеві бюджети, активно займалася організацією соціальних програм благодійного, спортивного та мистецького спрямування. Крім того - 60% товарів для закладів McDonald’s надаються українськими постачальниками.

Українська мережа McDonald’s на сьогодні є однією з найвідвідуваніших у світі. "За результатами діяльності компанії в 2011 році 7 українських закладів увійшли в сотню найбільш відвідуваних ресторанів McDonald’s. Врахуймо ж те, що на сьогодні у світі працює близько 32 тис. закладів, - розповів на заході, приуроченому 15-літтю в McDonald’s Україні, Іан Борден, Генеральний директор компанії "МакДональдз Юкрейн ЛТД". - Така популярність є для нас сигналом до збільшення української мережі".

Відсвяткувавши свій 15-річний ювілей "МакДональдз Юкрейн" не лише підсумувала попередній період, але й окреслила плани на найближче майбутнє. В цьому році компанія має намір відкрити щонайменше 3 нових заклади McDonald’s та 3 міські кав'ярні МакКафе, а також - реконструювати 8 діючих ресторанів. Щоб зробити сервіс зручнішим для клієнта компанія надасть своїм відвідувачам можливість розраховуватися банківськими картками. "МакДональдз Юкрейн" вже підписала угоду з одним з українських банків. Зараз відбувається технічне тестування рішення.

Як відомо, 80% закладів McDonald’s у світі працюють на умовах франчайзингу. В Україні ж поки що функціонують лише власні заклади компанії. "На цей час немає жодних рішень щодо франчайзингу в Україні, але я точно бачу його в середньотерміновій перспективі", - стверджує Іан Борден. Компанія впевнена, що для ефективної співпраці з франчайзі McDonald’s потрібне стабільне політичне та економічне становище.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
МакДональдз: 15 років в Україні

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank