П'ятниця
25.05.2012
За цей час компанія інвестувала майже $200 млн, відкрила 71 заклад, обслужила 670 млн відвідувачів та сплатила 1,1 млрд грн податків
 

24 травня "МакДональдс Юкрейн" святкувала своє 15-річчя. Вітчизняна історія компанії розпочалася в 1997 році, коли на станції метро "Лук’янівська" запрацював перший заклад McDonald’s в Україні. На сьогодні ресторани швидкого харчування працюють в 21 місті України та обслуговують близько 400 тис. гостей щодня. Крім цього, з 2011 року компанія активно розвиває мережу міських кав`ярень МакКафе, в яких відвідувачам пропонують широкий вибір кави преміум класу та десертів. Наразі вже працює 7 закладів МакКафе у Києві, Львові, Одесі та Дніпропетровську.

За 15 років діяльності на українському ринку McDonald’s зробила значний внесок в розвиток вітчизняної економіки. Компанія забезпечила робочими місцями 7000 людей, сплатила 1,1 млрд гривень податків у державний та місцеві бюджети, активно займалася організацією соціальних програм благодійного, спортивного та мистецького спрямування. Крім того - 60% товарів для закладів McDonald’s надаються українськими постачальниками.

Українська мережа McDonald’s на сьогодні є однією з найвідвідуваніших у світі. "За результатами діяльності компанії в 2011 році 7 українських закладів увійшли в сотню найбільш відвідуваних ресторанів McDonald’s. Врахуймо ж те, що на сьогодні у світі працює близько 32 тис. закладів, - розповів на заході, приуроченому 15-літтю в McDonald’s Україні, Іан Борден, Генеральний директор компанії "МакДональдз Юкрейн ЛТД". - Така популярність є для нас сигналом до збільшення української мережі".

Відсвяткувавши свій 15-річний ювілей "МакДональдз Юкрейн" не лише підсумувала попередній період, але й окреслила плани на найближче майбутнє. В цьому році компанія має намір відкрити щонайменше 3 нових заклади McDonald’s та 3 міські кав'ярні МакКафе, а також - реконструювати 8 діючих ресторанів. Щоб зробити сервіс зручнішим для клієнта компанія надасть своїм відвідувачам можливість розраховуватися банківськими картками. "МакДональдз Юкрейн" вже підписала угоду з одним з українських банків. Зараз відбувається технічне тестування рішення.

Як відомо, 80% закладів McDonald’s у світі працюють на умовах франчайзингу. В Україні ж поки що функціонують лише власні заклади компанії. "На цей час немає жодних рішень щодо франчайзингу в Україні, але я точно бачу його в середньотерміновій перспективі", - стверджує Іан Борден. Компанія впевнена, що для ефективної співпраці з франчайзі McDonald’s потрібне стабільне політичне та економічне становище.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

популярне на форумі

Taco Bell собирается в Россию

Хочу эту франшизу

1 коментар
остання 19.04.2018
Тайрай: франчайзинг со вкусом Востока

Давай откроем этот бизнес в Беларуси.

1 коментар
остання 06.10.2016
Как открыть суши-бар. Бизнес-план.

Полезная информация

1 коментар
остання 16.04.2016
Собственный сэндвич-бар с FreshLine

Впервые побывал в фреш-лайне весной прошлого года и с тех пор хожу сюда чуть ли ни каждую неделю...

2 коментар
остання 18.02.2016
Макдональдс в цифрах

Интересная информация. Я люблю Макдональдс, хотя и не очень полезно

1 коментар
остання 27.01.2016
Символ немецкого фастфуда Curry Wurst

Где бы взять 40 тыс долл.? В Днепропетровске возле жд вокзала отличное заведение! . .еда,...

1 коментар
остання 13.10.2015
Собственный сэндвич-бар с FreshLine

Бываю довольно часто, всегда заказываю сок томатный и фрешлайн. Ребята на кассе довольно...

2 коментар
остання 17.06.2015
Как открыть мини-пивоварню? Бизнес-план

Доводилось пробовать пиво в заведениях, где стоят пивоварни не только от Генрих Шульц, но и от...

1 коментар
остання 12.02.2015