28.05.2012

Krisstel переносить плани

За словами компанії активному розвитку франчайзингової мережі перешкоджає відсутність місць в регіональних ТЦ

Влітку минулого року український виробник модного одягу, компанія Krisstel, оголосила про намір розвивати мережу монобрендових магазинів по франчайзингу. На той час компанії належало 6 власних торговельних точок в Києві. До кінця 2012 року Krisstel планувала охопити мережею всі обласні центри країни, а згодом розширюватися в їхніх межах. Першими франчайзі компанії повинні були стати оптові клієнти із Донецьку, Дніпропетровську, Львова та Вінниці. Як виявилося, на сьогодні в мережі Krisstel працюють все ті ж 6 магазинів: відкрився перший франчайзинговий магазин в Дніпропетровську та закрилася через нерентабельність точка у Борисполі. З реалізацією амбітно поставлених планів компанія зачекає.

Krisstel, франчайзинг, франшиза

Для відкриття магазину ТМ Krisstel необхідне приміщення площею не менше 50 кв.м.

"Зараз оптовики, з якими ми співпрацюємо, займаються пошуком місця для відкриття франчайзингових магазинів. Як тільки звільняться площі у ТЦ, торговельні точки з'являться в Донецьку, Львові та Вінниці", - розповідає бренд-менеджер компанії Володимир Загороднюк. Перший франчайзинговий магазин Krisstel у Дніпропетровську відкрився в листопаді 2011 року. Як стверджує франчайзер, замість планованих 800 тис. грн партнер вклав у торговельну точку приблизно 650-700 тис. грн. Однією з причин зменшення вартості проекту є те, що компанія знайшла нового постачальника обладнання. Тепер на купівлю устаткування для магазину замість 70 тис. грн Krisstel витрачає 25 тис. грн.

Компанія Krisstel була заснована в 2007 році в місті Києві. Ідея створення торговельної марки належить українській дизайнерці Світлані Шелефіст, яка працює над всіма колекціями, що можна побачити в магазинах Krisstel.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Krisstel переносить плани

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank