28.05.2012

Бізнес для здоров’я

"Для того, щоб відкрити реабілітаційну клініку, потрібен один місяць", - розповідає співвласник концепції "Боль в спине" Ігор Биков

На які етапи поділяється процес відкриття реабілітаційної клініки?
Починається все з вибору приміщення. Якщо воно вже є в наявності та повністю відповідає нашим вимогам, відкрити заклад можна вже в перші дні співпраці. Якщо ж приміщення потребує ремонту, піде ще місяць. Протягом цього часу, паралельно із облаштуванням майбутньої клініки, ми займаємось пошуком персоналу. Підібрати необхідний персонал за час, відведений на ремонтні роботи, - цілком реально. Його кількість залежить від розмірів майбутньої клініки. Перші 1-2 місяці після відкриття заклад надає лише оздоровчі послуги. Опісля, отримавши медичну ліцензію від Міністерства Охорони Здоров'я, набуває статусу і працює як повноцінна клініка.

Боль в спине, Ігор Биков

Ігор Биков - співвласник концепції "Боль в спине"

Як реєструється медичне обладнання, привезене з-за кордону?

Ми, як франчайзер, повністю беремо на себе реєстрацію нового устаткування. Інколи реєстрація медичного обладнання в Міністерстві Охорони Здоров'я може зайняти й пів року. Проте, існують термінові та нетермінові підходи до реєстрації. Вони різняться за цінами.

Як вартість обладнання впливає на окупність закладу?

Я з 1995 року займаюся оснащенням медичних закладів необхідним устаткуванням. На своєму досвіді я стикався з різними ситуаціями, тому знаю, що приватні клініки часто відкриваються лікарями, які є бізнесменами без досвіду. Буває так, що для клініки, котра знаходиться на окраїні міста, лікар-підприємець купує дороге обладнання. А воно й за 5 років не окупається. Співпрацюючи зі своїми франчайзі ми індивідуально підходимо до вибору обладнання. В нас є недорогі, середні та дорогі апарати. В залежності від місця розташування клініки, її площі та розміру першопочаткових інвестицій ми пропонуємо варіант з оптимальною окупністю.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Бізнес для здоров’я

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank