Понеділок
28.05.2012
"Для того, щоб відкрити реабілітаційну клініку, потрібен один місяць", - розповідає співвласник концепції "Боль в спине" Ігор Биков
 

На які етапи поділяється процес відкриття реабілітаційної клініки?
Починається все з вибору приміщення. Якщо воно вже є в наявності та повністю відповідає нашим вимогам, відкрити заклад можна вже в перші дні співпраці. Якщо ж приміщення потребує ремонту, піде ще місяць. Протягом цього часу, паралельно із облаштуванням майбутньої клініки, ми займаємось пошуком персоналу. Підібрати необхідний персонал за час, відведений на ремонтні роботи, - цілком реально. Його кількість залежить від розмірів майбутньої клініки. Перші 1-2 місяці після відкриття заклад надає лише оздоровчі послуги. Опісля, отримавши медичну ліцензію від Міністерства Охорони Здоров'я, набуває статусу і працює як повноцінна клініка.

Як реєструється медичне обладнання, привезене з-за кордону?

Ми, як франчайзер, повністю беремо на себе реєстрацію нового устаткування. Інколи реєстрація медичного обладнання в Міністерстві Охорони Здоров'я може зайняти й пів року. Проте, існують термінові та нетермінові підходи до реєстрації. Вони різняться за цінами.

Як вартість обладнання впливає на окупність закладу?

Я з 1995 року займаюся оснащенням медичних закладів необхідним устаткуванням. На своєму досвіді я стикався з різними ситуаціями, тому знаю, що приватні клініки часто відкриваються лікарями, які є бізнесменами без досвіду. Буває так, що для клініки, котра знаходиться на окраїні міста, лікар-підприємець купує дороге обладнання. А воно й за 5 років не окупається. Співпрацюючи зі своїми франчайзі ми індивідуально підходимо до вибору обладнання. В нас є недорогі, середні та дорогі апарати. В залежності від місця розташування клініки, її площі та розміру першопочаткових інвестицій ми пропонуємо варіант з оптимальною окупністю.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Якою має бути візитка /27.01.2010

Візитна картка створює враження про компанію. Ось чому надзвичайно важливо, як саме вона виглядає та що на ній написано