23.05.2012

Less Spoon на Євро 2012

Щодня чай у мультистіККах питимуть 3,5 тисячі іноземних туристів у наметових містечках

Компанія ТОВ "МУЛЬТИПРОДУКТ", якій належить бренд Less Spoon, стала офіційним партнером футбольного свята Євро-2012 в Україні. "Наша продукція реалізовуватиметься у трьох наметових містечках для іноземних туристів під Києвом: в Литвинівці, Лебедівці та на Трухановому острові, - розповідає директор з продажів ТОВ "Мультипродукт" Євген Ясько. – Компанія, яка обслуговуватиме наметові містечка, серед всіх виробників чаю вибрала в якості партнера саме нас. А тому, протягом 30 днів 3,5 тисячі гостей з-за кордону питимуть наш чай на сніданок, обід та вечерю".

Фото пункту системи LESS SPOON

Less Spoon - інноваційний чайний мультистіКК, який виконує функцію ложки. Кожен мультістік Less Spoon має 836 отворів для ефективного персонального заварювання

Місяць тому асортимент продукції Less Spoon поповнився новою пропозицією: тепер в інноваційних мультистіККах не лише зелений та чорний чай, але й суничний з вершками. "Новинка реалізовується менше місяця, а її продажі вже на 50% обігнали продажі зеленого чаю", - стверджує Євген Ясько.

Крім розширення асортименту та збільшення кола своїх партнерів компанія активно займається збільшенням виробничих потужностей. "У нас вже є попередньо підписані угоди про партнерство на 2013 рік, - розповідає Євген Ясько. - Згідно з цими документами, до цього часу ми повинні збільшити виробництво в 32 рази".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Less Spoon на Євро 2012

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank