Середа
23.05.2012
Щодня чай у мультистіККах питимуть 3,5 тисячі іноземних туристів у наметових містечках
 

Компанія ТОВ "МУЛЬТИПРОДУКТ", якій належить бренд Less Spoon, стала офіційним партнером футбольного свята Євро-2012 в Україні. "Наша продукція реалізовуватиметься у трьох наметових містечках для іноземних туристів під Києвом: в Литвинівці, Лебедівці та на Трухановому острові, - розповідає директор з продажів ТОВ "Мультипродукт" Євген Ясько. – Компанія, яка обслуговуватиме наметові містечка, серед всіх виробників чаю вибрала в якості партнера саме нас. А тому, протягом 30 днів 3,5 тисячі гостей з-за кордону питимуть наш чай на сніданок, обід та вечерю".

Місяць тому асортимент продукції Less Spoon поповнився новою пропозицією: тепер в інноваційних мультистіККах не лише зелений та чорний чай, але й суничний з вершками. "Новинка реалізовується менше місяця, а її продажі вже на 50% обігнали продажі зеленого чаю", - стверджує Євген Ясько.

Крім розширення асортименту та збільшення кола своїх партнерів компанія активно займається збільшенням виробничих потужностей. "У нас вже є попередньо підписані угоди про партнерство на 2013 рік, - розповідає Євген Ясько. - Згідно з цими документами, до цього часу ми повинні збільшити виробництво в 32 рази".


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується