Середа
23.05.2012
Щодня чай у мультистіККах питимуть 3,5 тисячі іноземних туристів у наметових містечках
 

Компанія ТОВ "МУЛЬТИПРОДУКТ", якій належить бренд Less Spoon, стала офіційним партнером футбольного свята Євро-2012 в Україні. "Наша продукція реалізовуватиметься у трьох наметових містечках для іноземних туристів під Києвом: в Литвинівці, Лебедівці та на Трухановому острові, - розповідає директор з продажів ТОВ "Мультипродукт" Євген Ясько. – Компанія, яка обслуговуватиме наметові містечка, серед всіх виробників чаю вибрала в якості партнера саме нас. А тому, протягом 30 днів 3,5 тисячі гостей з-за кордону питимуть наш чай на сніданок, обід та вечерю".

Місяць тому асортимент продукції Less Spoon поповнився новою пропозицією: тепер в інноваційних мультистіККах не лише зелений та чорний чай, але й суничний з вершками. "Новинка реалізовується менше місяця, а її продажі вже на 50% обігнали продажі зеленого чаю", - стверджує Євген Ясько.

Крім розширення асортименту та збільшення кола своїх партнерів компанія активно займається збільшенням виробничих потужностей. "У нас вже є попередньо підписані угоди про партнерство на 2013 рік, - розповідає Євген Ясько. - Згідно з цими документами, до цього часу ми повинні збільшити виробництво в 32 рази".