21.05.2012

Top Secret купують он-лайн

За перший квартал 2012 року обсяги інтернет-продажів торговельної марки подвоїлися

Польська компанія Redan Capital Group, якій належать мережі магазинів одягу Top Secret, Top Secret & Friends, Troll та Textillmarket, оприлюднила фінансові результати діяльності компанії за перший квартал 2012 року. Компанія зафіксувала зростання продажів на 14%, що в грошовому еквіваленті дорівнює 87,3 млн злотих. Проте збільшилися й витрати: їх обсяг, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, збільшився на 23%. Також перший квартал 2012 року відзначився зростанням інтернет-активності покупців бренду Top Secret: продажі через мережу Інтернет зросли в два рази. Більша частина онлайн-покупок була здійснена поза межами Польщі. "Розвиток цього каналу продажів має для нас стратегічне значення, - стверджує Генеральний директор компанії Redan Богуш Крижинські. - В нього великий потенціал і, до того ж, він не вимагає залучення додаткових інвестицій".

Top Secret, каса магазину

В цьому році Redan Capital Group має намір відкрити ще 16-18 франчайзингових магазинів під ТМ Top Secret. Більша частина відкриттів відбудеться в Україні та Росії.

На сьогодні компанії Redan належать 483 магазини Top Secret & Friends, Troll та Textillmarket в Польщі, Чехії, Литві, Словаччині, Росії та Україні. В 2012 році франчайзер має намір поповнити мережу за рахунок 60 магазинів під ТМ Textillmarket, а також - відкрити 16-18 франчайзингових магазинів ТМ Top Secret. Відкриття останніх заплановане в основному в Україні та Росії. Як стверджує директор українського представництва Redan Мартін Міськевич, в цьому році компанія має намір поповнити українську мережу 4 власними та 10 франчайзинговими торговельними точками. Власні магазини відкриються в Харкові, Одесі, Вінниці та Києві. Щодо франчайзингових, то на сьогоднішній день ведуться переговори з потенційними франчайзі з Черкас, Сімферополя та Дніпропетровську.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank