21.05.2012

Top Secret купують он-лайн

За перший квартал 2012 року обсяги інтернет-продажів торговельної марки подвоїлися

Польська компанія Redan Capital Group, якій належать мережі магазинів одягу Top Secret, Top Secret & Friends, Troll та Textillmarket, оприлюднила фінансові результати діяльності компанії за перший квартал 2012 року. Компанія зафіксувала зростання продажів на 14%, що в грошовому еквіваленті дорівнює 87,3 млн злотих. Проте збільшилися й витрати: їх обсяг, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, збільшився на 23%. Також перший квартал 2012 року відзначився зростанням інтернет-активності покупців бренду Top Secret: продажі через мережу Інтернет зросли в два рази. Більша частина онлайн-покупок була здійснена поза межами Польщі. "Розвиток цього каналу продажів має для нас стратегічне значення, - стверджує Генеральний директор компанії Redan Богуш Крижинські. - В нього великий потенціал і, до того ж, він не вимагає залучення додаткових інвестицій".

Top Secret, каса магазину

В цьому році Redan Capital Group має намір відкрити ще 16-18 франчайзингових магазинів під ТМ Top Secret. Більша частина відкриттів відбудеться в Україні та Росії.

На сьогодні компанії Redan належать 483 магазини Top Secret & Friends, Troll та Textillmarket в Польщі, Чехії, Литві, Словаччині, Росії та Україні. В 2012 році франчайзер має намір поповнити мережу за рахунок 60 магазинів під ТМ Textillmarket, а також - відкрити 16-18 франчайзингових магазинів ТМ Top Secret. Відкриття останніх заплановане в основному в Україні та Росії. Як стверджує директор українського представництва Redan Мартін Міськевич, в цьому році компанія має намір поповнити українську мережу 4 власними та 10 франчайзинговими торговельними точками. Власні магазини відкриються в Харкові, Одесі, Вінниці та Києві. Щодо франчайзингових, то на сьогоднішній день ведуться переговори з потенційними франчайзі з Черкас, Сімферополя та Дніпропетровську.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Top Secret купують он-лайн

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank