Понеділок
21.05.2012
За перший квартал 2012 року обсяги інтернет-продажів торговельної марки подвоїлися
 

Польська компанія Redan Capital Group, якій належать мережі магазинів одягу Top Secret, Top Secret & Friends, Troll та Textillmarket, оприлюднила фінансові результати діяльності компанії за перший квартал 2012 року. Компанія зафіксувала зростання продажів на 14%, що в грошовому еквіваленті дорівнює 87,3 млн злотих. Проте збільшилися й витрати: їх обсяг, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, збільшився на 23%. Також перший квартал 2012 року відзначився зростанням інтернет-активності покупців бренду Top Secret: продажі через мережу Інтернет зросли в два рази. Більша частина онлайн-покупок була здійснена поза межами Польщі. "Розвиток цього каналу продажів має для нас стратегічне значення, - стверджує Генеральний директор компанії Redan Богуш Крижинські. - В нього великий потенціал і, до того ж, він не вимагає залучення додаткових інвестицій".

На сьогодні компанії Redan належать 483 магазини Top Secret & Friends, Troll та Textillmarket в Польщі, Чехії, Литві, Словаччині, Росії та Україні. В 2012 році франчайзер має намір поповнити мережу за рахунок 60 магазинів під ТМ Textillmarket, а також - відкрити 16-18 франчайзингових магазинів ТМ Top Secret. Відкриття останніх заплановане в основному в Україні та Росії. Як стверджує директор українського представництва Redan Мартін Міськевич, в цьому році компанія має намір поповнити українську мережу 4 власними та 10 франчайзинговими торговельними точками. Власні магазини відкриються в Харкові, Одесі, Вінниці та Києві. Щодо франчайзингових, то на сьогоднішній день ведуться переговори з потенційними франчайзі з Черкас, Сімферополя та Дніпропетровську.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Якою має бути візитка /27.01.2010

Візитна картка створює враження про компанію. Ось чому надзвичайно важливо, як саме вона виглядає та що на ній написано