19.05.2012

Michael Kors: франчайзинг від американського кутюр’є

В Україні відкриються магазини одягу модного дизайнера із США

Російська компанія BNS Group, яка займається розвитком мереж магазинів модного одягу під ТМ Calvin Klein Jeans, TopShop, Dorothy Perkins та інших, підписала контракт з відомим американським дизайнером Майклом Корсом. Згідно з цією угодою компанія займатиметься розвитком мережі магазинів під ТМ Michael Michael Kors на території Росії, України, Казахстану та Білорусі. До 2017 року компанія планує відкрити 25 монобрендових бутіків, частина яких працюватиме на умовах франчайзингу. Перші магазини торговельної марки з'являться вже цього літа у Москві. До кінця 2012 року брендовий бутік повинен відкритися і в Києві.

Компании Michael Kors принадлежит сеть из более чем 200 магазинов, расположенных в Северной Америке, Европе и Японии.

Як повідомили у BNS Group, інвестиції, необхідні для відкриття одного магазину, становлять близько $825 тис. Торговельна марка Michael Michael Kors - не єдиний бренд відомого дизайнера. Крім цього йому належать такі марки, як Michael Kors та Kors Michael Kors. Michael Michael Kors, яка буде в Україні, Росії, Білорусі та Казахстані, - це концепція з найбільш демократичними цінами. Сам дизайнер називає її "дешевою розкішшю", адже вартість одягу другої лінії в кілька разів нижча за вартість першої.

На сьогодні компанії Michael Kors належить мережа з більш ніж 200 магазинів, розташованих у Північній Америці, Європі та Японії. Дохід компанії в 2011 році склав $803,3 млн, чистий прибуток - $72,5 млн. Під керівництвом BNS Group близько 150 магазинів на території Росії та України.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Michael Kors: франчайзинг від американського кутюр’є

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank