Michael Kors: франчайзинг від американського кутюр’є

Субота
19.05.2012
В Україні відкриються магазини одягу модного дизайнера із США
 

Російська компанія BNS Group, яка займається розвитком мереж магазинів модного одягу під ТМ Calvin Klein Jeans, TopShop, Dorothy Perkins та інших, підписала контракт з відомим американським дизайнером Майклом Корсом. Згідно з цією угодою компанія займатиметься розвитком мережі магазинів під ТМ Michael Michael Kors на території Росії, України, Казахстану та Білорусі. До 2017 року компанія планує відкрити 25 монобрендових бутіків, частина яких працюватиме на умовах франчайзингу. Перші магазини торговельної марки з'являться вже цього літа у Москві. До кінця 2012 року брендовий бутік повинен відкритися і в Києві.

Як повідомили у BNS Group, інвестиції, необхідні для відкриття одного магазину, становлять близько $825 тис. Торговельна марка Michael Michael Kors - не єдиний бренд відомого дизайнера. Крім цього йому належать такі марки, як Michael Kors та Kors Michael Kors. Michael Michael Kors, яка буде в Україні, Росії, Білорусі та Казахстані, - це концепція з найбільш демократичними цінами. Сам дизайнер називає її "дешевою розкішшю", адже вартість одягу другої лінії в кілька разів нижча за вартість першої.

На сьогодні компанії Michael Kors належить мережа з більш ніж 200 магазинів, розташованих у Північній Америці, Європі та Японії. Дохід компанії в 2011 році склав $803,3 млн, чистий прибуток - $72,5 млн. Під керівництвом BNS Group близько 150 магазинів на території Росії та України.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується