18.05.2012

КІМС для наймодніших

Франчайзер тісно співпрацює з українськими дизайнерами на Ukrainian Fashion Week

Історія співпраці KIMS з українськими дизайнерами розпочалася в 2009 році. Тоді франчайзер зробив спільну з Оксаною Караванською рекламну акцію в Одесі. В наступні роки компанія співпрацювала на Ukrainian Fashion Week з Анною Октябрь, Наталією Соболєвою, Людмилою Вронською, Наталією Каменською та Олесею Кононовою. Спонсорування творців модних трендів не лише сформувало популярність KIMS у фешн-колах, але й створило додаткові можливості для постійних клієнтів мережі хімчисток: періодично в точках КІМС відбуваються акції-розіграші дизайнерського одягу.

КІМС, хімчистки,

Під час показу колекції "Весна-Літо 2012" Soboleva/Vronskaya, що відбувся а рамках Ukrainian Fashion Week, другим номером на подіумі продефілювала модель в джемпері та з сумкою з логотипом КIMS.

"Партнерство з українськими дизайнерами не обмежується спонсорством на Ukrainian Fashion Week. Ми маємо постійну форму співпраці, надаючи послуги чищення складного дизайнерського одягу. Дизайнери, в свою чергу, рекомендують наше підприємство своїм клієнтам: наша реклама постійно присутня в їхніх салонах, - розповідає маркетинг-директор компанії "КІМС" Тетяна Кузнєцова. - Стратегічна мета такого роду партнерства - створення іміджу компанії, що працює у сфері моди. Наше завдання - піти з "світу брудних речей" в світ "високої моди", а значить - стати більш привабливим в очах споживача, стати по-справжньому "модним" місцем".

Для догляду за дизайнерським одягом KIMS створила спеціальну клієнтську програму: KIMS First Line. Спеціалісти компанії не лише надають послуги з чистки одягу, але й консультують дизайнерів на стадії розробки виробу: придумують схеми фарбування, відбілювання, витравлювання тканини, пряжі та вовни, а також - визначають поєднуваність матеріалів.

На сьогодні під ТМ KIMS працюють підприємства в 4 містах України: Одесі, Києві, Дніпропетровську та Черкасах. Два роки тому компанія прийняла рішення розвивати мережу за допомогою франчайзингу. Історія компанії "КІМС" розпочалася 15 років тому в Одесі. Зараз у місті працює 4 цехи та широка мережа пунктів прийому та майстерень з ремонту взуття та одягу. Крім цього, більше 10 років компанія займається продажем професіонального обладнання та хімікатів для хімчисток та пралень, і обладнала вже більш ніж 50 підприємств по всій Україні.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank