П'ятниця
18.05.2012
Франчайзер тісно співпрацює з українськими дизайнерами на Ukrainian Fashion Week
 

Історія співпраці KIMS з українськими дизайнерами розпочалася в 2009 році. Тоді франчайзер зробив спільну з Оксаною Караванською рекламну акцію в Одесі. В наступні роки компанія співпрацювала на Ukrainian Fashion Week з Анною Октябрь, Наталією Соболєвою, Людмилою Вронською, Наталією Каменською та Олесею Кононовою. Спонсорування творців модних трендів не лише сформувало популярність KIMS у фешн-колах, але й створило додаткові можливості для постійних клієнтів мережі хімчисток: періодично в точках КІМС відбуваються акції-розіграші дизайнерського одягу.

"Партнерство з українськими дизайнерами не обмежується спонсорством на Ukrainian Fashion Week. Ми маємо постійну форму співпраці, надаючи послуги чищення складного дизайнерського одягу. Дизайнери, в свою чергу, рекомендують наше підприємство своїм клієнтам: наша реклама постійно присутня в їхніх салонах, - розповідає маркетинг-директор компанії "КІМС" Тетяна Кузнєцова. - Стратегічна мета такого роду партнерства - створення іміджу компанії, що працює у сфері моди. Наше завдання - піти з "світу брудних речей" в світ "високої моди", а значить - стати більш привабливим в очах споживача, стати по-справжньому "модним" місцем".

Для догляду за дизайнерським одягом KIMS створила спеціальну клієнтську програму: KIMS First Line. Спеціалісти компанії не лише надають послуги з чистки одягу, але й консультують дизайнерів на стадії розробки виробу: придумують схеми фарбування, відбілювання, витравлювання тканини, пряжі та вовни, а також - визначають поєднуваність матеріалів.

На сьогодні під ТМ KIMS працюють підприємства в 4 містах України: Одесі, Києві, Дніпропетровську та Черкасах. Два роки тому компанія прийняла рішення розвивати мережу за допомогою франчайзингу. Історія компанії "КІМС" розпочалася 15 років тому в Одесі. Зараз у місті працює 4 цехи та широка мережа пунктів прийому та майстерень з ремонту взуття та одягу. Крім цього, більше 10 років компанія займається продажем професіонального обладнання та хімікатів для хімчисток та пралень, і обладнала вже більш ніж 50 підприємств по всій Україні.


популярне на форумі

Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016
Как открыть рекламное агентство. Бизнес-план

головне щоб структура бізнес плану відповідала стандартам (для якісних підприємств)

2 коментар
остання 12.04.2016