18.05.2012

КІМС для наймодніших

Франчайзер тісно співпрацює з українськими дизайнерами на Ukrainian Fashion Week

Історія співпраці KIMS з українськими дизайнерами розпочалася в 2009 році. Тоді франчайзер зробив спільну з Оксаною Караванською рекламну акцію в Одесі. В наступні роки компанія співпрацювала на Ukrainian Fashion Week з Анною Октябрь, Наталією Соболєвою, Людмилою Вронською, Наталією Каменською та Олесею Кононовою. Спонсорування творців модних трендів не лише сформувало популярність KIMS у фешн-колах, але й створило додаткові можливості для постійних клієнтів мережі хімчисток: періодично в точках КІМС відбуваються акції-розіграші дизайнерського одягу.

КІМС, хімчистки,

Під час показу колекції "Весна-Літо 2012" Soboleva/Vronskaya, що відбувся а рамках Ukrainian Fashion Week, другим номером на подіумі продефілювала модель в джемпері та з сумкою з логотипом КIMS.

"Партнерство з українськими дизайнерами не обмежується спонсорством на Ukrainian Fashion Week. Ми маємо постійну форму співпраці, надаючи послуги чищення складного дизайнерського одягу. Дизайнери, в свою чергу, рекомендують наше підприємство своїм клієнтам: наша реклама постійно присутня в їхніх салонах, - розповідає маркетинг-директор компанії "КІМС" Тетяна Кузнєцова. - Стратегічна мета такого роду партнерства - створення іміджу компанії, що працює у сфері моди. Наше завдання - піти з "світу брудних речей" в світ "високої моди", а значить - стати більш привабливим в очах споживача, стати по-справжньому "модним" місцем".

Для догляду за дизайнерським одягом KIMS створила спеціальну клієнтську програму: KIMS First Line. Спеціалісти компанії не лише надають послуги з чистки одягу, але й консультують дизайнерів на стадії розробки виробу: придумують схеми фарбування, відбілювання, витравлювання тканини, пряжі та вовни, а також - визначають поєднуваність матеріалів.

На сьогодні під ТМ KIMS працюють підприємства в 4 містах України: Одесі, Києві, Дніпропетровську та Черкасах. Два роки тому компанія прийняла рішення розвивати мережу за допомогою франчайзингу. Історія компанії "КІМС" розпочалася 15 років тому в Одесі. Зараз у місті працює 4 цехи та широка мережа пунктів прийому та майстерень з ремонту взуття та одягу. Крім цього, більше 10 років компанія займається продажем професіонального обладнання та хімікатів для хімчисток та пралень, і обладнала вже більш ніж 50 підприємств по всій Україні.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
КІМС для наймодніших

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank