П'ятниця
18.05.2012
Франчайзер тісно співпрацює з українськими дизайнерами на Ukrainian Fashion Week
 

Історія співпраці KIMS з українськими дизайнерами розпочалася в 2009 році. Тоді франчайзер зробив спільну з Оксаною Караванською рекламну акцію в Одесі. В наступні роки компанія співпрацювала на Ukrainian Fashion Week з Анною Октябрь, Наталією Соболєвою, Людмилою Вронською, Наталією Каменською та Олесею Кононовою. Спонсорування творців модних трендів не лише сформувало популярність KIMS у фешн-колах, але й створило додаткові можливості для постійних клієнтів мережі хімчисток: періодично в точках КІМС відбуваються акції-розіграші дизайнерського одягу.

"Партнерство з українськими дизайнерами не обмежується спонсорством на Ukrainian Fashion Week. Ми маємо постійну форму співпраці, надаючи послуги чищення складного дизайнерського одягу. Дизайнери, в свою чергу, рекомендують наше підприємство своїм клієнтам: наша реклама постійно присутня в їхніх салонах, - розповідає маркетинг-директор компанії "КІМС" Тетяна Кузнєцова. - Стратегічна мета такого роду партнерства - створення іміджу компанії, що працює у сфері моди. Наше завдання - піти з "світу брудних речей" в світ "високої моди", а значить - стати більш привабливим в очах споживача, стати по-справжньому "модним" місцем".

Для догляду за дизайнерським одягом KIMS створила спеціальну клієнтську програму: KIMS First Line. Спеціалісти компанії не лише надають послуги з чистки одягу, але й консультують дизайнерів на стадії розробки виробу: придумують схеми фарбування, відбілювання, витравлювання тканини, пряжі та вовни, а також - визначають поєднуваність матеріалів.

На сьогодні під ТМ KIMS працюють підприємства в 4 містах України: Одесі, Києві, Дніпропетровську та Черкасах. Два роки тому компанія прийняла рішення розвивати мережу за допомогою франчайзингу. Історія компанії "КІМС" розпочалася 15 років тому в Одесі. Зараз у місті працює 4 цехи та широка мережа пунктів прийому та майстерень з ремонту взуття та одягу. Крім цього, більше 10 років компанія займається продажем професіонального обладнання та хімікатів для хімчисток та пралень, і обладнала вже більш ніж 50 підприємств по всій Україні.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

популярне на форумі

Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016
Как открыть рекламное агентство. Бизнес-план

головне щоб структура бізнес плану відповідала стандартам (для якісних підприємств)

2 коментар
остання 12.04.2016