17.05.2012

Запах грошей

"Компанії використовують аромамаркетинг для того, щоб збільшити продажі", - розповідає засновниця компанії "Арома Маркет" Наталія Катрич

Чи популярний аромамаркетинг в нашій країні?
В Україні пробували аромамаркетинг лише 20-30% фірм, а регулярно це роблять десь 5-10%. На жаль, багато хто не знає про аромамаркетинг або не замислювався про таку можливість; хтось консервативний і не довіряє новому. Позначивлася й криза, коли всі намагалися скоротити свої бюджети, особливо на рекламу і маркетинг, просто щоб якось вийти на межі рентабельності. Але деякі компанії використовували аромамаркетинг під час кризи, щоб таким чином збільшити продажі.

Арома Маркет

Наталія Катрич - засновник компанії "Арома Маркет"

Як вибрати відповідний аромат?

Аромати в першу чергу повинні відповідати місцю і його відвідувачам. Якщо об'єктом ароматизації є, наприклад, дорогий магазин ювелірних виробів, то запахи повинні бути престижними: благородний парфум, квіткові аромати і т. д. Якщо магазин для дітей - необхідно створити атмосферу дитинства і радості. Підійдуть запахи дитячої пудри, льодяників, цукерок. Якщо магазин для чоловіків - доречні дерево, шкіра, тютюн. Для магазинів побутової техніки - цитрусові, свіжі аромати. Що стосується мети ароматизації, то тут також можуть бути різні варіанти. Наприклад, надати закладу, магазину фірмовий, властивий тільки йому запах. Сезонна ароматизація: є тенденція, що влітку ароматизують свіжими, холодним запахами; взимку більш теплими і солодкими; новорічними традиційно вважаються запахи мандарина, ялини, кориці.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Запах грошей

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank