16.05.2012

Subway породичався з McDonald’s

Президентом російської мережі Subway став колишній віце-президент McDonald’s

Днями мережу Subway в Росії очолив Джон Оуен - колишній віце-президент із стратегічного планування компанії McDonald's. Роботі в цій компанії менеджер присвятив 32 роки свого життя. Працювати в McDonald's Дж.Оуен почав в 1979 році. В 2011 відкрив власну консалтингову компанію Owen&Associates. На новій посаді він замінить Кевіна Грехема, який керував російською мережею, починаючи з 2008 року.

Subway, ресторан швидкого харчування

Зараз в РФ працює 290 ресторанів Subway та 314 закладів McDonald’s.

Ще задовго до приходу нового керівника Subway запланувала відкрити в Росії 535 нових ресторанів протягом року. Частину нових ресторанів відкриють франчайзі, з якими компанія вже співпрацює. На сьогодні Subway і McDonald's конкурують як в Росії , так і на міжнародному ринку. Зараз в РФ працює 290 ресторанів Subway та 314 закладів McDonald's.

Наприкінці 2011 року Subway оголосила про свій вихід в Україну. Як повідомили в центральному офісі компанії, перші ресторани в нашій країні повинні були з'явиться вже навесні. Subway мала намір знайти вУкраїні партнера, який зможе взяти на себе близько половини загальних витрат на розвиток мережі та матиме змогу підтримувати її фінансовий баланс.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank