12.05.2012

Mr CAP і його франчайзі

Не досвід, а мотивація - головний критерій, яким компанія користується для відбору партнерів

На сьогодні франчайзі мережі Mr CAP в Україні є підприємці з Києва, Львова, Сімферополя та Одеси. Український мастер-франчайзі не ставить собі за мету відкрити якнайбільшу кількість франчайзингових автосалонів за короткий термін: в компанії є певні стандарти, алгоритми, якими вона користується, обираючи партнерів. "Добираючи франчайзі ми не практикуємо он-лайн спілкування. Якщо потенційний партнер зацікавлений в нашій концепції - одразу ж влаштовуємо зустріч, - розповідає Директор компанії Містер Кеп Україна Максим Чорноус. - Правильна мотивація - це головний критерій, за яким обираємо франчайзі. Людина повинна усвідомлювати цінність послуги, яку надає компанія. Адже, продаж будь-якої послуги взагалі - це не продаж пиріжків на ринку. Потрібно правильно усвідомлювати бізнес та особливості його механізму".

 Mr CAP Фото Mr CAP

Mr CAP - міжнародна шведська компанія, що надає послуги у сфері догляду та обслуговування екстер’єру та інтер’єру автомобілів. Представництва обслуговують більше 50 тисяч автомобілів на рік у 12 країнах світу, таких як Швеція, Естонія, Німеччина, Іспанія, Португалія, Росія, Україна

Франчайзі компанії не обов'язково повинні мати досвід роботи в автосфері. Як стверджує франчайзер, досвід - це певний багаж звичок, який інколи може призвести до того, що у партнера може бути стійке сформоване бачення бізнесу, відмінне від концепції мережі. "Один - з наших франчайзі - творча людина, архітектор. Він протягом багатьох років був нашим клієнтом, бачив, як розвивалася наша компанія. Йому подобалося, що ми робимо, і як робимо. Так і став частиною команди, - розповідає Максим Чорноус. - Іншому партнерові належить автосалон, який займається продажем автомобілів класу люкс. Працювати під ТМ Mr CAP вирішив для того, щоб мати можливість забезпечити клієнтів додатковими послугами. Що стосується партнерів з південної України, в них досвіду роботи в автосфері також не було".

Послуги Mr CAP орієнтовані на вибагливих споживачів, що в першу чергу цінують високий рівень сервісу та якості, тому в першу чергу пріоритетними для відкриття таких салонів є міста-мільйонники. Компанія ставить високі вимоги до організації такого салону. Останні європейськи тенденції – кобрендінг з великими дилерськими центрами. Ввести такі послуги на базі вже звичайного СТО неможливо, проте розглядаються варіанти за умови повної його реконструкції і доведення зовнішнього вигляду до стандартів мережі Mr CAP. Кількість інвестицій для відкриття салону Mr CAP залежить від багатьох чинників та розраховується персонально в кожному випадку.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Mr CAP і його франчайзі

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank