12.05.2012

Mr CAP і його франчайзі

Не досвід, а мотивація - головний критерій, яким компанія користується для відбору партнерів

На сьогодні франчайзі мережі Mr CAP в Україні є підприємці з Києва, Львова, Сімферополя та Одеси. Український мастер-франчайзі не ставить собі за мету відкрити якнайбільшу кількість франчайзингових автосалонів за короткий термін: в компанії є певні стандарти, алгоритми, якими вона користується, обираючи партнерів. "Добираючи франчайзі ми не практикуємо он-лайн спілкування. Якщо потенційний партнер зацікавлений в нашій концепції - одразу ж влаштовуємо зустріч, - розповідає Директор компанії Містер Кеп Україна Максим Чорноус. - Правильна мотивація - це головний критерій, за яким обираємо франчайзі. Людина повинна усвідомлювати цінність послуги, яку надає компанія. Адже, продаж будь-якої послуги взагалі - це не продаж пиріжків на ринку. Потрібно правильно усвідомлювати бізнес та особливості його механізму".

 Mr CAP Фото Mr CAP

Mr CAP - міжнародна шведська компанія, що надає послуги у сфері догляду та обслуговування екстер’єру та інтер’єру автомобілів. Представництва обслуговують більше 50 тисяч автомобілів на рік у 12 країнах світу, таких як Швеція, Естонія, Німеччина, Іспанія, Португалія, Росія, Україна

Франчайзі компанії не обов'язково повинні мати досвід роботи в автосфері. Як стверджує франчайзер, досвід - це певний багаж звичок, який інколи може призвести до того, що у партнера може бути стійке сформоване бачення бізнесу, відмінне від концепції мережі. "Один - з наших франчайзі - творча людина, архітектор. Він протягом багатьох років був нашим клієнтом, бачив, як розвивалася наша компанія. Йому подобалося, що ми робимо, і як робимо. Так і став частиною команди, - розповідає Максим Чорноус. - Іншому партнерові належить автосалон, який займається продажем автомобілів класу люкс. Працювати під ТМ Mr CAP вирішив для того, щоб мати можливість забезпечити клієнтів додатковими послугами. Що стосується партнерів з південної України, в них досвіду роботи в автосфері також не було".

Послуги Mr CAP орієнтовані на вибагливих споживачів, що в першу чергу цінують високий рівень сервісу та якості, тому в першу чергу пріоритетними для відкриття таких салонів є міста-мільйонники. Компанія ставить високі вимоги до організації такого салону. Останні європейськи тенденції – кобрендінг з великими дилерськими центрами. Ввести такі послуги на базі вже звичайного СТО неможливо, проте розглядаються варіанти за умови повної його реконструкції і доведення зовнішнього вигляду до стандартів мережі Mr CAP. Кількість інвестицій для відкриття салону Mr CAP залежить від багатьох чинників та розраховується персонально в кожному випадку.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank