Субота
12.05.2012
Не досвід, а мотивація - головний критерій, яким компанія користується для відбору партнерів
 

На сьогодні франчайзі мережі Mr CAP в Україні є підприємці з Києва, Львова, Сімферополя та Одеси. Український мастер-франчайзі не ставить собі за мету відкрити якнайбільшу кількість франчайзингових автосалонів за короткий термін: в компанії є певні стандарти, алгоритми, якими вона користується, обираючи партнерів. "Добираючи франчайзі ми не практикуємо он-лайн спілкування. Якщо потенційний партнер зацікавлений в нашій концепції - одразу ж влаштовуємо зустріч, - розповідає Директор компанії Містер Кеп Україна Максим Чорноус. - Правильна мотивація - це головний критерій, за яким обираємо франчайзі. Людина повинна усвідомлювати цінність послуги, яку надає компанія. Адже, продаж будь-якої послуги взагалі - це не продаж пиріжків на ринку. Потрібно правильно усвідомлювати бізнес та особливості його механізму".

Франчайзі компанії не обов'язково повинні мати досвід роботи в автосфері. Як стверджує франчайзер, досвід - це певний багаж звичок, який інколи може призвести до того, що у партнера може бути стійке сформоване бачення бізнесу, відмінне від концепції мережі. "Один - з наших франчайзі - творча людина, архітектор. Він протягом багатьох років був нашим клієнтом, бачив, як розвивалася наша компанія. Йому подобалося, що ми робимо, і як робимо. Так і став частиною команди, - розповідає Максим Чорноус. - Іншому партнерові належить автосалон, який займається продажем автомобілів класу люкс. Працювати під ТМ Mr CAP вирішив для того, щоб мати можливість забезпечити клієнтів додатковими послугами. Що стосується партнерів з південної України, в них досвіду роботи в автосфері також не було".

Послуги Mr CAP орієнтовані на вибагливих споживачів, що в першу чергу цінують високий рівень сервісу та якості, тому в першу чергу пріоритетними для відкриття таких салонів є міста-мільйонники. Компанія ставить високі вимоги до організації такого салону. Останні європейськи тенденції – кобрендінг з великими дилерськими центрами. Ввести такі послуги на базі вже звичайного СТО неможливо, проте розглядаються варіанти за умови повної його реконструкції і доведення зовнішнього вигляду до стандартів мережі Mr CAP. Кількість інвестицій для відкриття салону Mr CAP залежить від багатьох чинників та розраховується персонально в кожному випадку.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

популярне на форумі

Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016
Как открыть рекламное агентство. Бизнес-план

головне щоб структура бізнес плану відповідала стандартам (для якісних підприємств)

2 коментар
остання 12.04.2016