14.05.2012

SAMSONITE: багаж по франчайзингу

Світовий лідер в сегменті товарів для подорожей SAMSONITE запропонував франчайзинг в Україні

Компанія "Робінзон Україна", яка спеціалізується на продажі багажу та аксесуарів для подорожей, працює на українському ринку з 2001. В 2001 році компанія стала представником Samsonite Corporation в Україні. Відтоді реалізує товари торговельної марки через фірмові та мультибрендові магазини. В 2012 році з'явилася франчайзингова пропозиція. Партнерські магазини SAMSONITE працюватимуть в торговельних центрах та у стріт-рітейлі. "Кожен окремий проект цілком залежить від конкретного міста, - стверджує директор з продажів ТОВ "Робінзон Україна" Євген Лиходід. - Адже, наприклад, в таких містах, як Луцьк, Черкаси та Хмельницьк, стріт-рітейл стане набагато кращим рішенням, ніж торговельний центр".

Samsonite, магазин валіз

Рекомендована для відкриття магазину SAMSONITE площа становить 40 м.кв.

Відкриття першої франчайзингової точки SAMSONITE заплановано на 1 червня. Першим франчайзі компанії стане підприємець із Севастополя. "З севастопольським франчайзі ми співпрацюємо вже досить давно. Він - наш партнер по мультибрендовим магазинам, - розповідає Євген Лиходід. - Підприємець отримував високі показники від продажу продукції ТМ SAMSONITE, тому вирішив працювати лише з цим товаром. Тепер співпрацюємо за франчайзинговою схемою". Пріоритетними для майбутніх відкриттів компанія вважає міста-мільйонники: Львів, Донецьк, Харків тощо. Проте не відкидає можливості появи магазинів в таких населених пунктах, як, наприклад, Кривий Ріг або Кременчук. Адже товари SAMSONITE належать до сегменту middle plus, а тому орієнтовані на покупця з високим рівнем доходів.

Бренд SAMSONITE спеціалізується не лише на продажі багажу. В асортименті торговельної марки: аксесуари для подорожей, валізи бізнес-класу, жіночі сумочки, б'юті-кейси, портфелі та рюкзаки для ноутбуків, дитячий асортимент, дрібна шкіргалантерея та парасолі.

Корпорація SAMSONITE була заснована в 1910 році і є світовим лідером у виробництві даних товарів. Продукція бренду продається в 120 країнах. У світі мережа представлена 600 власними та більш ніж 300 франчайзинговими магазинами. В Україні на сьогодні працює 5 фірмових точок в Києві. В найближчих 5 років "Робінзон Україна" має намір відкрити як мінімум по одному франчайзинговому магазину в кожному обласному центрі.

Мінімальна сума інвестицій, необхідна для відкриття магазину SAMSONITE становить від 240 тис. грн. Франчайзер прогнозує окупність точки в термін від 6 до 12 місяців.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
SAMSONITE: багаж по франчайзингу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank