SAMSONITE: багаж по франчайзингу

Понеділок
14.05.2012
Світовий лідер в сегменті товарів для подорожей SAMSONITE запропонував франчайзинг в Україні
 

Компанія "Робінзон Україна", яка спеціалізується на продажі багажу та аксесуарів для подорожей, працює на українському ринку з 2001. В 2001 році компанія стала представником Samsonite Corporation в Україні. Відтоді реалізує товари торговельної марки через фірмові та мультибрендові магазини. В 2012 році з'явилася франчайзингова пропозиція. Партнерські магазини SAMSONITE працюватимуть в торговельних центрах та у стріт-рітейлі. "Кожен окремий проект цілком залежить від конкретного міста, - стверджує директор з продажів ТОВ "Робінзон Україна" Євген Лиходід. - Адже, наприклад, в таких містах, як Луцьк, Черкаси та Хмельницьк, стріт-рітейл стане набагато кращим рішенням, ніж торговельний центр".

Відкриття першої франчайзингової точки SAMSONITE заплановано на 1 червня. Першим франчайзі компанії стане підприємець із Севастополя. "З севастопольським франчайзі ми співпрацюємо вже досить давно. Він - наш партнер по мультибрендовим магазинам, - розповідає Євген Лиходід. - Підприємець отримував високі показники від продажу продукції ТМ SAMSONITE, тому вирішив працювати лише з цим товаром. Тепер співпрацюємо за франчайзинговою схемою". Пріоритетними для майбутніх відкриттів компанія вважає міста-мільйонники: Львів, Донецьк, Харків тощо. Проте не відкидає можливості появи магазинів в таких населених пунктах, як, наприклад, Кривий Ріг або Кременчук. Адже товари SAMSONITE належать до сегменту middle plus, а тому орієнтовані на покупця з високим рівнем доходів.

Бренд SAMSONITE спеціалізується не лише на продажі багажу. В асортименті торговельної марки: аксесуари для подорожей, валізи бізнес-класу, жіночі сумочки, б'юті-кейси, портфелі та рюкзаки для ноутбуків, дитячий асортимент, дрібна шкіргалантерея та парасолі.

Корпорація SAMSONITE була заснована в 1910 році і є світовим лідером у виробництві даних товарів. Продукція бренду продається в 120 країнах. У світі мережа представлена 600 власними та більш ніж 300 франчайзинговими магазинами. В Україні на сьогодні працює 5 фірмових точок в Києві. В найближчих 5 років "Робінзон Україна" має намір відкрити як мінімум по одному франчайзинговому магазину в кожному обласному центрі.

Мінімальна сума інвестицій, необхідна для відкриття магазину SAMSONITE становить від 240 тис. грн. Франчайзер прогнозує окупність точки в термін від 6 до 12 місяців.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію