10.05.2012

Чи буде L’Oreal в Україні по франчайзингу?

Про відкриття франчайзингових магазинів під ТМ Тhe Body Shop потрібно домовлятися з головним офісом у Лондоні

Пів року тому в українських ЗМІ з'явилася інформація про те, що компанія L'Oreal почала в Україні пошуки партнерів для розвитку франчайзингової мережі магазинів з продажу натуральної косметики під ТМ Тhe Body Shop. Власністю L'Oreal британська торговельна марка стала ще в 2006 році. Відтоді мережа розширилася до майже 3 тисяч магазинів у 60 країнах світу. Відкриття перших торговельних точок в Україні L'Oreal планувала на 2012 рік. Однак, як стало відомо редакції порталу Franchising.ua, поки що компанія не знайшла партнера в Україні.

The Body shop, франчайзинг, франшиза

Під ТМ Тhe Body Shop працює сьогодні близько 3 тис. магазинів в 60 країнах світу

"Річ у тім, що бренд Тhe Body Shop і справді належить групі компаній L'Oreal, але рішення, котрі стосуються вибору країни, в якій розвиватиметься мережа, приймаються центральним офісом в Лондоні, - розповідає піар-менеджер ТОВ "Лореаль Україна" Марія Можар. - Тому, якщо хтось цікавиться брендом в Україні, ми повинні надавати такій людині контакти лондонського представника. Вже від нього потенційний франчайзі може отримати більш детальну інформацію".

Гравцями ринку натуральної косметики в Україні, а отже, й майбутніми конкурентами мережі Тhe Body Shop, на сьогодні є мережі компаній STENDERS, Yves Rocher та Lush. В сусідній Росії мережа Тhe Body Shop налічує вже 34 магазини. Вихід на ринок РФ відбувся в 2005 році, коли британська мережа ще не належала компанії L'Oreal.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Чи буде L’Oreal в Україні по франчайзингу?

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank