Понеділок
07.05.2012
"Рекламний бізнес - це бізнес зв’язків", - стверджує директор рекламної агенції "АРТ Рояль" Дмитро Повод
 

Як собівартість рекламних послуг відрізняється від ринкової ціни, пропонованої клієнту?
Рекламний бізнес - це бізнес зв'язків. Тут не існує такого поняття, як собівартість рекламних послуг, є лише собівартість зв'язків. Наприклад, перед агенцією стоїть завдання розмістити фото клієнта на обкладинці популярного бізнес-видання. Нехай офіційно ціна обкладинки становить $ 10 тис. Якщо я знайомий з головним редактором журналу, я домовлюся з ним за $ 5 тис., якщо в хороших відносинах з власником - отримую цю обкладинку даром.

Як формується клієнтська база рекламної агенції?

Спочатку ви шукаєте клієнта, а потім він знайде агенцію сам. Адже жоден бізнес не може існувати без реклами. В період економічної кризи багато компаній відмовилися інвестувати в свою рекламу, і це тільки погіршило їх становище на ринку. Через необізнаність громадськості закривалися цілі іпотечні містечка і заводи.

Як відрізняються послуги рекламних агенцій та власників рекламних носіїв?

І ті, й інші, завжди тісно співпрацюють, але якщо перші займаються пошуком об'єктів для розміщення реклами, то другі ними володіють. І це стосується не тільки зовнішньої, реклами в ефірі, на бігбордах, відеобордах і в транспорті. Так, наприклад підприємство "Київмлин", яке здає в оренду велику рекламну площу на вулиці Набережно-Хрещатицькій в Києві, теж власник рекламного носія. Сьогодні це набагато вигідніше, адже в такому випадку не потрібно займатися пошуком клієнтів самостійно. Рекламісти самі їх до Вас приведуть.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва