09.05.2012

Scorini сімейна: швидкі результати

За рік компанія відкрила 4 кав’ярні-піцерії Scorini сімейна, заклади окупаються швидше ніж планувалося

В травні 2011 року в мережі Scorini з'явився новий формат: у Житомирі відкрилася кав'ярня-піцерія. Керівництво компанії прогнозувало першому закладу окупність в термін від 18 до 24 місяців. Проте, вже за перших півроку кав'ярня-піцерія обслужила на 30% більше від запланованої кількості клієнтів. "Досвід роботи перших закладів під ТМ "Scorini сімейна" показав, що кав'ярня-піцерія може окупити вкладення вже за 12 місяців, - розповідає власник концепції Scorini Констянтин Корольков. - Тому сьогодні ми змінили планований термін окупності для наших потенційних франчайзі. Він становить від 12 до 18 місяців".

Scorini, велика піца, піцерія

"Scorini сімейна" у Сумах

Щоб відкрити заклад під ТМ "Scorini сімейна", необхідно володіти інвестиціями в розмірі від 480 тис. грн Паушальний внесок становить 60 тис. грн. Площа ресторанів коливається в межах 120-150 м2, проте франчайзер не відкидає можливості відкриття закладу в приміщеннях від 100 м2.

В меню кав'ярень-піцерій: напої на основі еспрессо, кава, чай, свіжа випічка, а також - страви італійської кухні. "Завдяки розширеному асортименту "Scorini сімейна" чудово підходить як для ділових зустрічей, так і для сімейного відпочинку, - стверджує Констянтин Корольков. - За своєю концепцією заклад нагадує маленький італіський ресторанчик: піца готується у всіх на очах, відвідувачів обслуговують офіціанти".

На сьогодні мережа Scorini об'єднує 14 точок Scorini Caffe Punto, 8 Scorini Espresso Bar і чотири "Scorini сімейних". До кінця 2012 року планується відкриття ще не менше 10 закладів.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Scorini сімейна: швидкі результати

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank