GOLDA: з українською модою в Росію

Понеділок
30.04.2012
Партнерський магазин компанії відкрився в Москві, на черзі - Новоросійськ
 

Влітку 2011 року компанія GOLDA розробила франчайзингову пропозицію магазинів модного жіночого одягу. На сьогодні мережа об'єднує 11 партнерських магазинів в Києві та регіонах. Взимку GOLDA вийшла на російський ринок: партнерський магазин компанії відкрився в ТЦ "РІО", що в Москві. Як стверджує директор та головний дизайнер компанії GOLDA Голда Виноградська, зараз компанією ведуться переговори з потенційними франчайзі з Новоросійську. Саме там може відкритися наступний франчайзинговий магазин ТМ GOLDA.

Своїм франчайзі компанія GOLDA пропонує три формати співпраці: окремий магазин на першому поверсі будівлі з виходом на центральну вулицю, секцію в торговельному центрі та корнер в діючому магазині жіночого одягу. В залежності від формату інвестиції, необхідні для відкриття франчайзингового магазину, коливаються від 250,5 тис.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію