28.04.2012

McDonald’s не для франчайзі

В столиці Польщі відкриється ресторан лише на період Євро 2012, який зможе обслуговувати до 5 тис. чол. в день

Незабаром у Варшаві очікується відкриття закладу McDonald's, який зможе приймати до 5 тис. клієнтів на день, але назвати це рестораном буде не цілком коректно, оскільки він буде розташовуватися в фан-зоні біля Палацу культури, і виглядатиме як 12 кас з більше ніж сотнею персоналу. У новому закладі не можна буде сісти, оскільки вся їжа продаватиметься на винос. Урочисте відкриття закладу відбудеться за день до початку Євро-2012, 7 червня, і закінчить свою роботу відразу ж після завершення чемпіонату. Площа фан-зони біля Палацу спорту становить 120 тис. м2 і може помістити близько 100 тис. фанатів. Частина з них відвідає нетиповий McDonald's. Всього в Польщі працює на сьогодні 138 власних та 146 франчайзингових закладів McDonald's.

McDonald’s

Ресторан, побудований спеціально для чемпіонату Європи з футболу, буде обслуговувати до 5 тисяч клієнтів в день.

Цікаво те, що компанія має намір закрити заклад одразу ж після завершення свята, а не передавати його в управління партнерам. Адже, як відомо, франчайзі McDonald's ніколи не відкривають ресторани самостійно. Компанія бере цю справу на себе, після чого ще пів року здійснює управління рестораном. А партнер протягом цього часу повинен пройти всі щаблі кар'єрної драбини у McDonald's, починаючи від роботи прибиральника. На це франчайзі відводиться близько 9 місяців.

В березні цього року McDonald's оголосила про відкриття франчайзингових ресторанів на території Росії. Два тижні по тому McDonald's підписала договір франчайзингу з ТОВ "Развитие рост", що входить в "Росінтерс Ресторанс Холдинг". Згідно з цією угодою франчайзер відкриватиме партнерські точки в транспортних вузлах.

Що стосується України, то при наявності більш ніж 70 закладів, McDonald's франчайзинг поки що не практикував, хоча у всьому світі за цією схемою працюють більше 80% закладів бренду. Як стверджують у компанії, поява франчайзингової пропозиції McDonald's можлива лише тоді, коли економічна ситуація в Україні стане більш стабільним, а законодавство - передбачуванішим.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
McDonald’s не для франчайзі

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank