26.04.2012

В Паркетному світі все спокійно

За останній рік компанія не відкрила жодного франчайзингового магазину

Зараз на території України працює 22 магазини ТМ "Паркетний світ", 20 з яких функціонують на умовах франчайзингу. Як повідомили в компанії, в 2011 році "Паркетний світ" не відкрив жодного франчайзингового магазину. Те ж саме стосується і власних. Таку "тишу" в розвитку мережі компанія аргументує наявністю більш нагальних справ. "Протягом останнього року "Паркетний світ" займалася підготовкою нового проекту, - розповідає представник ТМ "Паркетний світ" Юлія Шепель. - В 2012 концепція вийде на ринок".

У магазинах представлено більше 5000 найменувань всіх видів паркетної продукції провідних вітчизняних і закордонних виробників: ІнексУкрПаркет, Tavolini, HARO, Waldkrone, Barlinek, Tarkett, Mazzonetto, Berthold, Giant, Primewood, Ribadao, De Pino, Sunwoodfloors, Aqua-Step, SLC, Arboritec і багато інших

Попередній рік ознаменувався для "Паркетного світу" не лише затишшям у відкриттях, але й став періодом активних переїздів. Місце дислокації змінили точки в Києві (магазин, що знаходився на мосту Патона) та Чернівцях. Незабаром планується переїзд у місті Суми. "У випадку зі столицею причиною зміни місця розташування магазину стала реконструкція київських доріг до "Євро-2012", - стверджує Юлія Шепель. - Що стосується регіональних магазинів, то їхні переїзди зумовлені появою в центрі міста вільних приміщень за хорошими цінами".

"Паркетний Світ" працює на українському ринку з 2003 року. В 2010 мережа об'єднувала 26 магазинів . Тоді компанія планувала в найближчому майбутньому збільшити кількість точок до 38. На перспективу "Паркетний світ" розраховував охопити мережею великі й маленькі міста країни, відкривши 77 магазинів-салонів.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
В Паркетному світі все спокійно

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank