25.04.2012

Express White в різних форматах

Партнери компанії можуть надавати послугу з відбілювання зубів в салонах краси, спортзалах, соляріях, стоматклініках і в ТЦ

Express White вже більше року працює в українській індустрії краси, надаючи послугу з професійного відбілювання зубів. Компанія створила спеціалізовану мережу з двох власних та семи франчайзингових точок. "На сьогодні нашими партнерами є салони краси, солярії та стоматологічні кабінети, котрі знаходяться в Києві, Львові та Одесі", - розповідає менеджер проекту Express White Вероніка Горобченко. Проте Express White не має наміру зупинятися лише на цьому. Зараз компанія пропонує франчайзингову співпрацю в кількох форматах: послуга в салонах краси, спа-центрах, спортзалах, соляріях, стоматологічних кабінетах, а також - окремі острівці з відбілювання в торговельних центрах.

Express White, відбілювання зубів, сяючі усмішки

В Express White стверджують: обслуговуючи хоча б 3 клієнтів в день, при середній вартості послуги в 650 грн, протягом року можна заробити до $ 30 тис.

Методика, пропонована Express White, дає змогу за 30 хвилин зробити зуби білішими на 4-16 тонів. Для цього використовується спеціальна світодіодна лампа, котра випромінює світлову хвилю довжиною 465 нанометрів, а також - спеціальний відбілюючий гель.

Розмір інвестицій, необхідних для початку бізнесу, різниться в залежності від обраного формату. "Так, приміром, найбільш бюджетним варіантом є салон краси, адже він не потребує окремої плати за оренду приміщення, купівлі спеціального крісла тощо, - стверджує Вероніка. - Все, що вимагається від партнера - це світодіодна лампа та певна кількість наборів для відбілювання". Вартість світодіодної лампи становить $ 2,5 тис., перша закупка наборів потребує в середньому $ 900.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Express White в різних форматах

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank