24.04.2012

З Mortimer English Club у відпустку

Навчання за методикою Мортімер відбувається в готелях Туреччини, Греції, Болгарії та на о.Майорка

В цьому році Mortimer English Club продовжила співпрацю з туроператором Thomas Cook and Neckermann Travel Family. Завдяки цьому в 11 готелях, розташованих в Туреччині, Греції, Болгарії та на о.Майорка, діти віком від 3 до 12 років отримають можливість відвідувати безкоштовні уроки англійської мови за методикою Мортімер.

Фото пункту системи Mortimer

Mortimer English Club пропонує дітям і дорослим можливість вивчити англійську мову за допомогою веселих ігор і без особливих зусиль - тим же способом, яким освоюється рідна мова

"Літня програма навчання розрахована на 7 днів та призначена для всіх відвідувачів цих готелів, - розповіла порталу Franchising.ua представник мережі центрів з англійської мови Mortimer English Club в Україні Інна Азарова. - Найбільш кваліфіковані працівники готелів Thomas Cook and Neckermann Travel Family проходять спеціальні тренінги за методикою Мортімер, після чого можуть викладати літню програму дітям".

Під керівництвом спеціально підготовленого персоналу діти зможуть познайомитися з багатьма темами: їжа та напої в готелі, види спорту, частини тіла, дика природа тощо. Оскільки методика Мортімер передбачає вивчення англійської мови за допомогою веселих ігор, компанія розробила спеціальні уроки на пляжі, біля басейну та під час анімації.

Співпраця Mortimer English Club та Thomas Cook and Neckermann Travel Family розпочалася в 2010 році. Перші уроки за методикою Мортімер відбулися в готелях на о.Майоріка, потім аналогічні послуги з'явилися в Греції та Болгарії. Цього року ареал викладання розширився до 4-х країн. Тепер безкоштовні уроки англійської мови можна отримати також в готелях Туреччини.

Міжнародна мережа шкіл англійської мови Mortimer English Club об'єднує більше ніж 300 центрів у 20 країнах світу. В Україні працює на сьогодні дев'ять центрів, сім з яких відкриті на умовах франчайзингу. Концепції викладання, яка використовується компанією, уже понад 20 років, франчайзингова пропозиція діє з 1999 року.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank