19.04.2012

В АвтоЛеді більше франчайзі

З 7 центрів водіння для жінок 4 працюють на умовах франчайзингу

Навесні мережа "АвтоЛеді" поповнилася двома франчайзинговими центрами у Вінниці та Сімферополі. Перший центр відкрився перед 8-м березням, другий - напередодні Пасхи. Як розповіла порталу Franchising.ua представниця компанії Альона Білецька, вінницьке відкриття стало одним із найшвидших, адже його підготовка тривала всього два місяці. На сьогодні центри водійської майстерності для жінок працюють в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Миколаєві, Севастополі, Сімферополі та Вінниці. З 7 автошкіл 4 належать партнерам "АвтоЛеді" в регіонах. До кінця року компанія має намір відкрити ще 3 франчайзингові центри: в Донецьку, Сумах та Запоріжжі.

Автоледі, школа водіння для жінок, інструктор з водіння, франчайзинг, франшиза

Курс навчання в "АвтоЛеді" складається з 10 уроків.

На сьогодні в центрі "АвтоЛеді" можна навчитися не лише майстерності водіння автомобіля. В Києві вже протягом 1,5 року бажаючі можуть пройти мотокурси. "В столиці під нашим брендом працює мотоінструктор, який навчає як дівчат, так і хлопців, - розповідає Альона Білецька. - Проте, даний проект не можна назвати франчайзинговим. Жінка, яка викладає курси з водіння мотоциклу, користується власною методикою. Ми ж забезпечуємо її інформаційну підтримку".

Інвестиції, необхідні для того, щоб відкрити франчайзинговий центр від "АвтоЛеді", становлять близько 30 тисяч гривень. Компанія забезпечує франчайзі сайтом та всіма необхідними макетами, проводить повне брендування центру. Крім цього, підприємець отримує від франчайзера кваліфікований персонал у складі журналіста, менеджера по роботі з клієнтами та менеджера по роботі з персоналом. Франчайзі залишається лише підібрати команду та взяти на себе локальну рекламу.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank