18.04.2012

BREEZE Azmet відмовилася від франчайзингу

Компанія раніше планувала відкривати до 5 партнерських точок в кожному великому місті

Влітку 2011 року компанія "BREEZE Azmet" оголосила про свій намір розвивати по франчайзингу мережу точок з продажу спеціалізованих товарів для здоров'я очей. Франчайзер планував відкривати до 5 партнерських точок в кожному великому місті , залишивши за собою лише Дніпропетровськ та Запоріжжя. Одразу ж після створення франчайзингової пропозиції розпочала роботу перша франчайзингова точка в Харкові. На сьогодні ж, як повідомили редакції порталу Franchising.ua в головному офісі компанії, BREEZE Azmet відмовилася від розвитку мережі по франчайзингу.

Продавець BREEZE Azmet на своєму робочому місці, франчайзинг, франшиза

Ціни на продукцію ТМ "BREEZE Azmet" коливаються від 100 до 2000 гривень.

Стало відомо, що комерційний директор BREEZE Azmet Валерій Березняк, який раніше займався питаннями франчайзингу, вже не працює в компанії. Представник BREEZE Azmet, з яким спілкувалася редакція, не захотів представлятися та відмовився коментувати причини припинення роботи по франчайзинговому проекту.

На українському ринку BREEZE Azmet працює з 2004 року. Головним продуктом торговельної марки є однойменні стимулятори зору. Фірмові відділення компанії працюють в Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Харкові та Запоріжжі.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
BREEZE Azmet відмовилася від франчайзингу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank