17.04.2012

Чи будуть в Україні млинці по франчайзингу?

"Жареное солнце" відмовилося від франчайзингу, тоді як партнери "Блинок" відкривають кафе

Концепція точок з продажу млинців під ТМ "Жареное солнце" з'явилася на українському ринку стріт-фуду влітку 2010 року. Власник концепції, Сергій Жуков, планував розвивати мережу в столиці власними силами, а можливість відкриття точок в інших регіонах віддати франчайзі. Однак, як стало відомо редакції порталу Franchising.ua, сьогодні компанія не має наміру використовувати схему франчайзингу для розвитку мережі.

Колишній кіоск "Жареное солнце" в Києві біля метро "Арсенальна"

"В нашому бізнесі дуже важливо зробити акцент на якість надаваних послуг та продукції. Значну роль тут відіграє саме людський фактор. На даний момент, ми не впевнені, що наші партнери зможуть дотримуватися заданих стандартів, - розповідає Сергій Жуков. - В нас був негативний досвід співпраці з франчайзі, після чого ми вирішили призупинити цю можливість".

Інший гравець ринку - "Блинок" - продовжує розвивати франчайзингову мережу. Деякі з партнерських точок компанії відкриваються тепер у форматі кафе. "Зараз ми віддаємо перевагу відкриттю точок з продажу, які передбачають вхід всередину, - розповідає представник компанії "Блинок" Світлана Мохна. - цього року мережа поповнилася 4 новими закладами, 2 з яких працюють у форматі кафе".

На сьогодні в мережі "Жареное солнце" працюють три кіоски та одне кафе, тоді як мережа "Блинок" охоплює 14 вуличних точок з продажу та 3 кафе. Обидві компанії вважають пріоритетним формат стаціонарного кафе. Тільки от одна з них відкриватиме їх самостійно, інша - надасть таку можливість своїм франчайзі.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Чи будуть в Україні млинці по франчайзингу?

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank