12.04.2012

Мелон Фешн Груп зазнає збитків?

За 5 місяців кількість магазинів, які входять в Мелон Фешн Груп в Україні, скоротилася на 18 і залишився лише один франчайзі

Днями російські ЗМІ заполонила інформація про різке зростання збитків "Мелон Фешн Груп" в 2011 році. В матеріалах "РБК daily" йдеться про те, що за російськими стандартами бухгалтерської звітності чистий збиток ВАТ "Мелон Фешн Груп" за минулий рік збільшився в два рази в порівнянні з аналогічними показниками в минулому році і склав 100,9 млн руб. ( $ 3,4 млн). Щоб уточнити цю інформацію, редакція порталу Franchising.ua звернувся до українського офісу компанії. "В нас все добре, наша мережа розвивається, а магазини продовжуть працювати", - прокоментував ситуацію бренд-менеджер ТОВ "Мелон Фешн Україна" Андрій. Для того, щоб з'ясувати достовірність вище вказаних даних, представник компанії порадив відвідати офіційний сайт "Мелон Фешн Груп". І справді, жодної інформації, котра б стосувалася збитковості, там не було.

У портфелі "Мелон Фешн Груп" такі відомі бренди, як Befree, Love Republic, Zarina, Сo&Beauty, Springfield, Women `Secret і Ci Mi.

Тим не менше, кількість українських магазинів "Мелон Фешн Груп" систематично скорочується. В лютому 2011 року компанія заявила про свій намір відкрити протягом року 40 власних та 10 франчайзингових магазинів на території України та інвестувати в майбутні відкриття близько 120 млн грн. На сьогодні українська мережа "Мелон Фешн Груп" представлена в нашій країні 38 магазинами, один з яких працює за схемою франчайзингу. Станом на 31 березня 2011 року в Україні працювало 52 магазини. В листопаді кількість торговельних точок зросла до 56, 7 з яких належали франчайзі. Наприкінці 2011 року кількість франчайзингових магазинів зменшилася на 5. Сьогодні ж бачимо, що компанія згорнула також діяльність власних магазинів. Якщо в грудні їх було 49, то сьогодні - лише 37.

"Мелон Фешн Груп" - не перший російський рітейлер, котрий, поклавши великі надії на український ринок, згодом зменшував кількість магазинів. Наприкінці березня Корпорація Sela прийняла рішення про закриття власних магазинів на території України та передачу бізнесу в руки мастер-франчайзі.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Мелон Фешн Груп зазнає збитків?

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank