11.04.2012

Шоколадниця та нові суші

Після оновлення асортименту суші меню, продажі страв японської кухні зросли на 15%

Наприкінці березня компанія переформатувала суші меню своїх кав'ярень. "Ми значно розширили асортимент продукції, а також змінили його поліграфічне оформлення, - розповів порталу Franchising.ua директор мережі кав'ярень "Шоколадниця" Вадим Височин. - Після цього нововведення продажі суші в кав'ярнях "Шоколадниці" зросли на 15%".

Шоколадниця, кавярня, заклад громадського харчування

В суші меню "Шоколадниці" - Місо-супи, лапша Удон, традиційний рис Тяхан та роли на будь-який смак. Ексклюзивна новинка в асортименті - роли Каліфорнія, що подаються у вигляді сердець.

Ще одна новинка "Шоколадниці" - це великодні паски. Починаючи з 9 квітня аж по сам Великдень в кав'ярнях мережі продаватимуться пасхальні куличі з цукатами, сухофруктами, ізюмом, горіхами та лимонною цедрою.

Проте розвиток компанії "Шоколадниця" в Україні стосується не лише вдосконалення асортименту. Франчайзер залучає нових партнерів та відкриває власні кав'ярні. Так, наприкінці березня в Одесі, в бізнес центрі "Мега Сіті", відкрився ще один франчайзинговий заклад. "Це вже друга кав'ярня у місті, - розповідає Вадим Височин. - До кінця року в Одесі з'явиться ще один партнерський заклад, а в Києві відкриються 3 власні". На сьогодні мережа "Шоколадниці" об'єднує 13 закладів в Києві, Сімферополі та Одесі. З них 3 працюють на умовах франчайзингу.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Шоколадниця та нові суші

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank