07.04.2012

Наздогнати McDonald’s

Рейтинг найбільш прибуткових американських франшиз у сфері громадського харчування показує, що Burger King i Subway не мають жодних шансів на лідерство

Результати продажів у 2011 році не дуже сильно змінили ситуацію на ринку. Місцями в рейтингу найбільш дохідних американських франшиз помінялися лише Burger King ($ 8,4 млрд) та Wendy's ($ 8,5 млрд). Subway, який у всьому світі займає лідируючі позиції в сфері громадського харчування, в Сполучених Штатах значно поступається мережі McDonald`s за прибутковістю. Так, в 2011 році сукупні продажі McDonald`s в США склали $ 34,2 млрд, тоді як Subway - $ 11,4 млрд, що в три рази менше. На третьому місці з показниками $ 9,8 млрд опинився Starbucks.

McDonald’s

Варто зауважити, що ще кілька років тому в рейтингу найбільш дохідних франшиз знаходилися ті мережі, в меню яких була картопля фрі та гамбургери. Subway і Starbucks довели, що симпатію у споживача можна завоювати і без цих позицій.

В Україні поки що жодна п'яти перерахованих мереж не пропонує підприємцям франчайзинг. Проте найбільш ймовірним є те, що першою розвиток по франчайзингу почне компанія Subway. Ще в грудні 2011 міжнародний лідер громадського харчування заявив про те, що веде переговори з потенційним мастер-франчайзі в Україні. Відкриття перших ресторанів компанія планувала навесні цього року.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank