07.04.2012

Наздогнати McDonald’s

Рейтинг найбільш прибуткових американських франшиз у сфері громадського харчування показує, що Burger King i Subway не мають жодних шансів на лідерство

Результати продажів у 2011 році не дуже сильно змінили ситуацію на ринку. Місцями в рейтингу найбільш дохідних американських франшиз помінялися лише Burger King ($ 8,4 млрд) та Wendy's ($ 8,5 млрд). Subway, який у всьому світі займає лідируючі позиції в сфері громадського харчування, в Сполучених Штатах значно поступається мережі McDonald`s за прибутковістю. Так, в 2011 році сукупні продажі McDonald`s в США склали $ 34,2 млрд, тоді як Subway - $ 11,4 млрд, що в три рази менше. На третьому місці з показниками $ 9,8 млрд опинився Starbucks.

McDonald’s

Варто зауважити, що ще кілька років тому в рейтингу найбільш дохідних франшиз знаходилися ті мережі, в меню яких була картопля фрі та гамбургери. Subway і Starbucks довели, що симпатію у споживача можна завоювати і без цих позицій.

В Україні поки що жодна п'яти перерахованих мереж не пропонує підприємцям франчайзинг. Проте найбільш ймовірним є те, що першою розвиток по франчайзингу почне компанія Subway. Ще в грудні 2011 міжнародний лідер громадського харчування заявив про те, що веде переговори з потенційним мастер-франчайзі в Україні. Відкриття перших ресторанів компанія планувала навесні цього року.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Наздогнати McDonald’s

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank