09.04.2012

Компас Готелі: двозірковий франчайзинг

Компанія "Прем’єр Інтернешнл" розробила франчайзинговий проект для бюджетних готелів

Готельний оператор "Прем'єр Інтернешнл", який працює в сегменті 3, 4 та 5 зіркових готелів, взявся за реалізацію франчайзингового проекту бюджетних готелів (2* та 3*) під ТМ "Компас Готелі". В "Прем'єр Інтернешнл" впевнені, що найбільш ефективно схема франчайзингу реалізовується саме тоді, коли мова йде про готельні об'єкти бюджетного сегменту.

Флагман мережі компанії "Прем’єр Інтернешнл" - п’ятизірковий "Прем’єр Палас" у Києві

"Для власників готелів це - зручний формат співрозвитку, - розповіла порталу Franchising.ua генеральний директор компанії "Прем'єр Інтернешнл" Ірина Сідлецька. - В результаті, при мінімальних затратах власник може розраховувати на швидкий та ефективний початок бізнесу з використанням перевірених на практиці бізнес-процесів, одержанням операційної та технічної інформації, стандартів управління, забезпеченням системи постачання, наданням постійної консультаційної підтримки, контролю якості, зниження витрат на рекламу і просування. При цьому він зберігає за собою право і можливість участі в операційній діяльності готелю. Витрати для власника в даному випадку будуть становити 5-7% від обороту".

Своє бажання розширити охоплення ринку та зайняти сегмент бюджетних готелів "Прем'єр Інтернешнл" мотивує тенденціями, які спостерігаються протягом останніх років: наявністю великої кількості готелів, що не відносяться до якої-небудь категорії, потребою ринку в недорогому та якісному розміщенні, а також - відсутністю структурованої системи управління у багатьох засобах розміщення.

На сьогодні компанія розвиває в Україні дві мережі: "Прем'єр Готелі" (високий ціновий сегмент) та "Аккорд Готелі" (середній ціновий сегмент). Під цими брендами зараз працюють 12 готелів у 8 містах.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank