09.04.2012

Компас Готелі: двозірковий франчайзинг

Компанія "Прем’єр Інтернешнл" розробила франчайзинговий проект для бюджетних готелів

Готельний оператор "Прем'єр Інтернешнл", який працює в сегменті 3, 4 та 5 зіркових готелів, взявся за реалізацію франчайзингового проекту бюджетних готелів (2* та 3*) під ТМ "Компас Готелі". В "Прем'єр Інтернешнл" впевнені, що найбільш ефективно схема франчайзингу реалізовується саме тоді, коли мова йде про готельні об'єкти бюджетного сегменту.

Флагман мережі компанії "Прем’єр Інтернешнл" - п’ятизірковий "Прем’єр Палас" у Києві

"Для власників готелів це - зручний формат співрозвитку, - розповіла порталу Franchising.ua генеральний директор компанії "Прем'єр Інтернешнл" Ірина Сідлецька. - В результаті, при мінімальних затратах власник може розраховувати на швидкий та ефективний початок бізнесу з використанням перевірених на практиці бізнес-процесів, одержанням операційної та технічної інформації, стандартів управління, забезпеченням системи постачання, наданням постійної консультаційної підтримки, контролю якості, зниження витрат на рекламу і просування. При цьому він зберігає за собою право і можливість участі в операційній діяльності готелю. Витрати для власника в даному випадку будуть становити 5-7% від обороту".

Своє бажання розширити охоплення ринку та зайняти сегмент бюджетних готелів "Прем'єр Інтернешнл" мотивує тенденціями, які спостерігаються протягом останніх років: наявністю великої кількості готелів, що не відносяться до якої-небудь категорії, потребою ринку в недорогому та якісному розміщенні, а також - відсутністю структурованої системи управління у багатьох засобах розміщення.

На сьогодні компанія розвиває в Україні дві мережі: "Прем'єр Готелі" (високий ціновий сегмент) та "Аккорд Готелі" (середній ціновий сегмент). Під цими брендами зараз працюють 12 готелів у 8 містах.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Компас Готелі: двозірковий франчайзинг

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank