П'ятниця
06.04.2012
Після міжнародної конференції мастер-франчайзі, яка відбулася в Іспанії, компанія активно впроваджує нові навчальні програми
 

На початку березня цього року близько 70 мастер-франчайзерів Helen Doron Early English з 32 країн світу зібралися на міжнародній конференції в Іспанії. На заході, що тривав 4 дні, обговорювалася стратегія подальшого розвитку бізнесу, маркетингова політика компанії, а також презентувалися нові навчальні програми.

"Хелен Дорон радикально оновила програми "English for Infants" та "Teen English". Так, раніше для навчання підлітків в центрах використовувалися книги видавництва Pearson Education. Тепер компанія випустила для цієї вікової категорії свій персональний підручник, в основі якого лежить методика Хелен Дорон, - розповіла порталу Franchising.ua національний координатор Helen Doron Early English в Україні Віра Василівна Чуб. - Зараз всі наші сили сконцентровані на впровадженні нових програм. Пішов активний процес зміни навчальних посібників та матеріалів".

19 травня в Києві відбудеться конференція франчайзі навчальних центрів України та Росії, на яку приїде Хелен Дорон і познайомить франчайзі з новими програмами. А наприкінці червня вчителі навчальних центрів Хелен Дорон України зберуться в Одесі на об'єднану вчительську конференцію, на якій навчатимуться методиці нової програми. Для вчителів з київського регіону аналогічний захід буде проведений в вересні.

Мережа навчальних центрів Helen Doron Early English налічує вже 41 центр по всій території України. Концепцію, яка родом з Ізраїлю, використовують в 32 країнах світу, де працює вже близько 700 навчальних центрів "Хелен Дорон". Компанія більше 25 користується успіхом у світі, а її заклади випустили понад 800 тисяч дітей.