06.04.2012

Helen Doron вдосконалюється

Після міжнародної конференції мастер-франчайзі, яка відбулася в Іспанії, компанія активно впроваджує нові навчальні програми

На початку березня цього року близько 70 мастер-франчайзерів Helen Doron Early English з 32 країн світу зібралися на міжнародній конференції в Іспанії. На заході, що тривав 4 дні, обговорювалася стратегія подальшого розвитку бізнесу, маркетингова політика компанії, а також презентувалися нові навчальні програми.

Helen Doron

Helen Doron Early English – це система засвоєння іноземної мови за принципом рідної - безперекладний метод

"Хелен Дорон радикально оновила програми "English for Infants" та "Teen English". Так, раніше для навчання підлітків в центрах використовувалися книги видавництва Pearson Education. Тепер компанія випустила для цієї вікової категорії свій персональний підручник, в основі якого лежить методика Хелен Дорон, - розповіла порталу Franchising.ua національний координатор Helen Doron Early English в Україні Віра Василівна Чуб. - Зараз всі наші сили сконцентровані на впровадженні нових програм. Пішов активний процес зміни навчальних посібників та матеріалів".

19 травня в Києві відбудеться конференція франчайзі навчальних центрів України та Росії, на яку приїде Хелен Дорон і познайомить франчайзі з новими програмами. А наприкінці червня вчителі навчальних центрів Хелен Дорон України зберуться в Одесі на об'єднану вчительську конференцію, на якій навчатимуться методиці нової програми. Для вчителів з київського регіону аналогічний захід буде проведений в вересні.

Мережа навчальних центрів Helen Doron Early English налічує вже 41 центр по всій території України. Концепцію, яка родом з Ізраїлю, використовують в 32 країнах світу, де працює вже близько 700 навчальних центрів "Хелен Дорон". Компанія більше 25 користується успіхом у світі, а її заклади випустили понад 800 тисяч дітей.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Helen Doron вдосконалюється

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank