П'ятниця
06.04.2012
Після міжнародної конференції мастер-франчайзі, яка відбулася в Іспанії, компанія активно впроваджує нові навчальні програми
 

На початку березня цього року близько 70 мастер-франчайзерів Helen Doron Early English з 32 країн світу зібралися на міжнародній конференції в Іспанії. На заході, що тривав 4 дні, обговорювалася стратегія подальшого розвитку бізнесу, маркетингова політика компанії, а також презентувалися нові навчальні програми.

"Хелен Дорон радикально оновила програми "English for Infants" та "Teen English". Так, раніше для навчання підлітків в центрах використовувалися книги видавництва Pearson Education. Тепер компанія випустила для цієї вікової категорії свій персональний підручник, в основі якого лежить методика Хелен Дорон, - розповіла порталу Franchising.ua національний координатор Helen Doron Early English в Україні Віра Василівна Чуб. - Зараз всі наші сили сконцентровані на впровадженні нових програм. Пішов активний процес зміни навчальних посібників та матеріалів".

19 травня в Києві відбудеться конференція франчайзі навчальних центрів України та Росії, на яку приїде Хелен Дорон і познайомить франчайзі з новими програмами. А наприкінці червня вчителі навчальних центрів Хелен Дорон України зберуться в Одесі на об'єднану вчительську конференцію, на якій навчатимуться методиці нової програми. Для вчителів з київського регіону аналогічний захід буде проведений в вересні.

Мережа навчальних центрів Helen Doron Early English налічує вже 41 центр по всій території України. Концепцію, яка родом з Ізраїлю, використовують в 32 країнах світу, де працює вже близько 700 навчальних центрів "Хелен Дорон". Компанія більше 25 користується успіхом у світі, а її заклади випустили понад 800 тисяч дітей.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується