03.04.2012

Jhiva в невеликому місті?

Як стверджують в компанії, термін окупності магазину не залежить від кількості населення в місті, в якому він розташовується

З початку року мережа ТД "Жива" поповнилася 4 новими магазинами: в Дніпропетровську, Луцьку, Красноармійську та Червонограді. Красноармійськ та Червоноград - це невеликі міста з кількістю населення 70-80 тис. чоловік. Вже не вперше фірмові магазини Торгового Дому "Жива" відкриваються в таких населених пунктах: партнери компанії працюють також в Трускавці, Дрогобичі та Южноукраїнську. "В кожного з цих містечок - своя економічна перспектива. Так, наприклад, Трускавець, хоч в ньому й мешкає менше 30 тис. жителів, - це місто з великим потоком добре забезпечених туристів, а Червоноград та Красноармійськ також мають потенціал та не перевантажені брендовими пропозиціями від конкурентів, - розповіла порталу Franchising.ua директор Торгового Дому "Жива" Єлизавета Алфйорова. - Щодо окупності, то її терміни в маленькому населеному пункті та обласному центрі практично не відрізняються. Адже витрати на відкриття магазину у великому місті - значно вищі".

Jhiva, Червоноград, магазин одягу, український виробник, дівчина за вітриною

Магазин ТД "Жива" в м.Червонограді

Зараз мережа магазинів ТД "Жива" налічує 18 франчайзингових та 3 власні точки. Крім стандартних магазинів під ТМ JHIVA працюють також дисконт-центри: в Івано-Франківську (по франчайзингу) та Дніпропетровську (власний). Тут пошановувачі бренду можуть придбати одяг з попередніх колекцій.

Торговий Дім "Жива" виробляє модний жіночий одяг в широкому асортименті. Підприємство має в цьому 20-ти річний досвід. Перший магазин під брендом JHIVA був відкритий у травні 2008 року у Львові. З тих пір компанія активно розвиває франчайзингову мережу і відкриває також власні магазини.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Jhiva в невеликому місті?

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank