03.04.2012

Jhiva в невеликому місті?

Як стверджують в компанії, термін окупності магазину не залежить від кількості населення в місті, в якому він розташовується

З початку року мережа ТД "Жива" поповнилася 4 новими магазинами: в Дніпропетровську, Луцьку, Красноармійську та Червонограді. Красноармійськ та Червоноград - це невеликі міста з кількістю населення 70-80 тис. чоловік. Вже не вперше фірмові магазини Торгового Дому "Жива" відкриваються в таких населених пунктах: партнери компанії працюють також в Трускавці, Дрогобичі та Южноукраїнську. "В кожного з цих містечок - своя економічна перспектива. Так, наприклад, Трускавець, хоч в ньому й мешкає менше 30 тис. жителів, - це місто з великим потоком добре забезпечених туристів, а Червоноград та Красноармійськ також мають потенціал та не перевантажені брендовими пропозиціями від конкурентів, - розповіла порталу Franchising.ua директор Торгового Дому "Жива" Єлизавета Алфйорова. - Щодо окупності, то її терміни в маленькому населеному пункті та обласному центрі практично не відрізняються. Адже витрати на відкриття магазину у великому місті - значно вищі".

Jhiva, Червоноград, магазин одягу, український виробник, дівчина за вітриною

Магазин ТД "Жива" в м.Червонограді

Зараз мережа магазинів ТД "Жива" налічує 18 франчайзингових та 3 власні точки. Крім стандартних магазинів під ТМ JHIVA працюють також дисконт-центри: в Івано-Франківську (по франчайзингу) та Дніпропетровську (власний). Тут пошановувачі бренду можуть придбати одяг з попередніх колекцій.

Торговий Дім "Жива" виробляє модний жіночий одяг в широкому асортименті. Підприємство має в цьому 20-ти річний досвід. Перший магазин під брендом JHIVA був відкритий у травні 2008 року у Львові. З тих пір компанія активно розвиває франчайзингову мережу і відкриває також власні магазини.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank