03.04.2012

Ломбард КОМОД в Росії та Молдові

Для виходу на ринки цих країн компанія обрала індивідуальну співпрацю, а не мастер-франчайзинг

Компанія Групи ломбардів "Комод" веде переговори з потенційними партнерами з Росії та Молдови. Найближчим часом франчайзер має намір вийти на ринки цих країн. Проте, як стверджують у КОМОДі, мастер-франчайзинг для цього використовуватися не буде: з кожним партнером компанія працюватиме індивідуально. "З економічної точки зору продавати мастер-франшизу російському партнеру - не доцільно. Адже в цій країні - зовсім інши рівень цін, а Москва, взагалі, вважається найдорожчим містом у світі, - розповіла порталу Franchising.ua Валентина Чаплигіна, заступник директора Фінансової Компанії Групи ломбардів "КОМОД". - Оцінюючи вартість нашої пропозиції на ринку РФ можна дуже продешевити. Тому з кожним франчайзі з ближніх ринків ми маємо намір співпрацювати окремо".

Фото пункту системи Ломбард «КОМОД» Фото Ломбард «КОМОД»

Ломбард розташовується на багатолюдних вулицях, ринках, вокзалах, жвавих автострадах, перший ряд будинків. У невеликому місті ломбард рекомендується відкривати в центрі, в мегаполісах же можна розпочинати бізнес і в спальних районах

Сьогодні в мережі працює вже 145 ломбардів. Нагадуємо, що протягом грудня компанія проводила акцію для франчайзі: вартість франшизи зменшувалася на $1.000. Таким чином Ломбард КОМОД планувала до кінця 2011 збільшити кількість представництв на території України до 100. Як стверджують у компанії, мети було досягнуто.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank