03.04.2012

Ломбард КОМОД в Росії та Молдові

Для виходу на ринки цих країн компанія обрала індивідуальну співпрацю, а не мастер-франчайзинг

Компанія Групи ломбардів "Комод" веде переговори з потенційними партнерами з Росії та Молдови. Найближчим часом франчайзер має намір вийти на ринки цих країн. Проте, як стверджують у КОМОДі, мастер-франчайзинг для цього використовуватися не буде: з кожним партнером компанія працюватиме індивідуально. "З економічної точки зору продавати мастер-франшизу російському партнеру - не доцільно. Адже в цій країні - зовсім інши рівень цін, а Москва, взагалі, вважається найдорожчим містом у світі, - розповіла порталу Franchising.ua Валентина Чаплигіна, заступник директора Фінансової Компанії Групи ломбардів "КОМОД". - Оцінюючи вартість нашої пропозиції на ринку РФ можна дуже продешевити. Тому з кожним франчайзі з ближніх ринків ми маємо намір співпрацювати окремо".

Фото пункту системи Ломбард «КОМОД» Фото Ломбард «КОМОД»

Ломбард розташовується на багатолюдних вулицях, ринках, вокзалах, жвавих автострадах, перший ряд будинків. У невеликому місті ломбард рекомендується відкривати в центрі, в мегаполісах же можна розпочинати бізнес і в спальних районах

Сьогодні в мережі працює вже 145 ломбардів. Нагадуємо, що протягом грудня компанія проводила акцію для франчайзі: вартість франшизи зменшувалася на $1.000. Таким чином Ломбард КОМОД планувала до кінця 2011 збільшити кількість представництв на території України до 100. Як стверджують у компанії, мети було досягнуто.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Ломбард КОМОД в Росії та Молдові

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank